• Головна
  • Gwara Back. Як бізнес та громадські організації працюють разом в Україні
16:49, 3 грудня 2021 р.

Gwara Back. Як бізнес та громадські організації працюють разом в Україні

Gwara Back. Як бізнес та громадські організації працюють разом в Україні

У світі все більшої популярності набуває співпраця між бізнесом та громадськими організаціями. Їх об’єднання позитивно впливає на втілення проєктів, які стосуються покращення життя у місті та країні загалом. Подібну практику почали вводити і в Україні.

Посередником між бізнесом та громадськими організаціями може стати цифрова платформа Gwara Back.

За допомогою каталогу цифрової платформи бізнес може знаходити цікаві йому громадські організації, інвестувати в їхні проєкти гроші і при цьому отримувати податкову пільгу. 

Фактично Gwara Back вибудовує умовний місток між цими сторонами, досягає ґрунтовної співпраці сторін та фіксує результат за допомогою проєктних звітів соціального впливу. Для громадських організацій це фінансова підтримка та допомога на втілення соціально важливих ідей для покращення життя громади. Для бізнесу можливість зробити свій внесок у розвиток власного міста. 

nPFC8iV-fSM7NVV_jOGAilI9ZRM0VZxgOUaw3IzqLS1AyOjX_aRMd692FmVsNMKf7IGy20dIxYcM7kmLsGUvYVal24TFzAuaKlobBv6AZXfAOHXry5rixXrRK3G1OxxPuO8EFzDH

Одним з таких прикладів в Україні можна назвати співпрацю маріупольського підприємця Дениса Лавріщева з низкою громадських організацій у Маріуполі.

За словами самого бізнесмена, за десять років у бізнесі він зрозумів, що громадські організації іноді ефективні в налаштуванні відносин між бізнесом та суспільством або владою. Так, наприклад, чотири роки тому в Маріуполі громадська організація почала через спілкування з владою вирішувати питання щодо процедури оформлення матеріалів у митниці. Питання було вирішено, а бізнес почав активно працювати із ГО.

Минулого тижня Денис зареєструвався на електронній платформі Gwara Back і збирається продовжувати свою співпрацю з громадськими організаціями. Тим паче через них можна не лише позитивно вплинути на зміни у місті, але й знайти свою цільову авдиторію для бізнесу.

Ще один проєкт вдалого інвестування для бізнесу благодійний фонд «Дамо дітям рухатись»‎. Що вони роблять? Обладнують класи анатомічними столами для стояння, щоб учні могли чергувати рух і відпочинок під час уроків та зберігати здоров'я й бажання вчитися. Фінансуванням проєкту займаються благодійники. Наразі в компанію інвестують шість організацій, але долучитися може й будь-який інший бізнес.

Hya5yrGQEkogjUCdQhqTMWttYbzh1oSph0WU4zS6NMt-J2rxYod18c7bDcEQlBYdg4GNDcYa7OlpR5dp_AFTXKcOZ6o9dKeeoiy7jjMQUKqy0bWMvPJtFQqu3mY9M-Iuic7QWCLo

Через платформу Gwara Back розпочати таку співпрацю буде ще легше, адже в електронному каталозі будуть усі зареєстровані ГО, серед яких можна буде обрати ту, яка підходить бізнесу найбільше.

У 2021 році Gwara Back розпочали свою діяльність у Донецькій та Луганській областях. У 2022 сервіс планує активно просувати сервіс у інших громадах України, а у 2023 додати можливість для фізичних осіб інвестувати в неприбуткові організації за допомогою благодійної пільги.

Якщо ви представляєте бізнес і хочете покращити життя у своїй громаді, долучайтесь до сервісу і змінюйте світ на краще: ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ. 

Якщо ви активна громадська організація з амбітними планами і напрацьованими проєктами розвитку, то переходьте за посиланням: ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ. 

Gwara Back

Час робити добрі справи! 

+38 091 481 03 43

[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #GWARA #бізнес #громадські організації #ГО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...