• Головна
  • В області шахраї під виглядом Донецькоблазу збирають гроші
10:20, 25 січня 2022 р.

В області шахраї під виглядом Донецькоблазу збирають гроші

В області шахраї під виглядом Донецькоблазу збирають гроші

Донецькоблгаз попереджає про можливі випадки шахрайських дій.

В області трапляються випадки невідомих осіб здійснити шахрайські дії. Вони представляються працівниками управління Донецькоблгаз і пропонують громадянам зробити "внесок" у сумі 500 грн, щоб потрапити до "реєстру абонентів на заміну лічильників".

Донецькоблгаз попереджає, що усі розрахунки відбуваються лише на офіційний банківський рахунок підприємства згідно реквізитів.

УВАГА! Якщо вам пропонують заплатити готівкою за будь-які послуги ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ, чи у вас виникають інші підозри відносно осіб, що представляються співробітниками підприємства та не мають посвідчень – відразу телефонуйте до поліції та не дайте себе ошукати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #шахраї #Донецькоблгаз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
«Я йшла на "МастерШеф" десять років»: історія учасниці зі Слов'янська, яка увійшла до топ-9 кулінарного шоу
СТАТТІ
До Слов’янська завітали французькі журналістки: їм показали музей і культурну спадщину міста (ФОТО)
НОВИНИ
Слов’янськ і Краматорськ опинилися під ворожим вогнем: є поранені, серед них діти. Хроніка великої війни 6 липня (ФОТО)
НОВИНИ
Генштаб повідомив про ситуацію на Слов’янському, Лиманському та Краматорському напрямках
НОВИНИ
Оголошення