• Головна
  • Безкоштовні онлайн курси з першої допомоги
13:22, 30 січня 2022 р.

Безкоштовні онлайн курси з першої допомоги

Безкоштовні онлайн курси з першої допомоги

Останнім часом попит на курси домедичної першої допомоги значно підвищився серед мешканців України.

Ми вирішили підготувати для вас п’ять онлайн платформ, де можна отримати знання з першої допомоги у відео чи текстах. На жаль, на практиці потренуватися, як під час тренінгів офлайн, вийде не у всіх.

Курс ПМД онлайн

Організація "Пласт" створила свої курси першої допомоги. Перейшовши за посиланням ви можете побачити що курс "ПМД онлайн" складається з трьох частин: Основи першої допомоги, перша медична допомога при зупинці серця та дихання та дії в екстремальних ситуаціях.

Особливістю курсу є те, що уся інформація подається не у відео, а текстом. Вле є і переваги, курс можна проходити навіть без реєстрації на сайті або попереднього запису. 

Для того, щоб отримати сертифікат про проходження курсу все ж треба зареєструватися і наприкінці навчання скласти тести з усих трьох частин ПМД.

Також на цьому ж ресурсі можна пройти курси з Тактичної Медицини.

"FAST Первая помощь и спецподготовка"

Загалом ця органзація влаштовує платні курси для груп людей або корпорацій. Але при цьому у них є своя YouTube сторінка, де вони викладають короткі тематичні відео, що стосуються першої допомоги.

З плюсів те, що на відео не лише пояснюютьь, але і показують усі ньюанси надання допомоги. З мінусів те, що сертифікат про проходження лекцій можна отримати лише після платних курсів офлайн, або під час їх безкоштовних курсів, які вони час від часу влаштовують для звичайних українців онлайн.

Ось, наприклад, одне з відео:

Онлайн курс від Патрульної Поліції

Патрульна поліція у себе на YouTube каналі запустила онлайн курси самозахисту та надання першої медичної допомоги.

На даний момент на каналі можна подивитися вісім відеороликів, зокрема, за наступними темами: захист від ударів, захист від захоплень, підручні засоби самозахисту, зупинка кровотечі, масаж серця, тест Купера.

Сертифікатів про проходження курсів не надається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #медична допомога #домедична допомога #перша допомога #курси першої допомоги #перша допомога онлайн
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...