• Головна
  • Пожежна сигналізація у Києві - як працює і як її встановити
Новини компаній
09:02, 29 січня

Пожежна сигналізація у Києві - як працює і як її встановити

Новини компаній

Вогонь – руйнівна стихія, яку практично неможливо перемогти без наслідків. Найкращий спосіб захистити майно від наслідків пожежі - впоратися із займанням на ранніх стадіях, доки полум'я ще не розбушувалося. Тому пожежна сигналізація є однією з необхідних умов безпеки як комерційних приміщень, так і житлових будівель. ГК “Охорона і Безпека” забезпечують не лише встановлення якісного протипожежного обладнання, але також контроль показників та обслуговування датчиків.

Як працює протипожежна система?

З метою забезпечення пожежної безпеки агенція “Охорона та безпека” вже понад 20 років встановлює протипожежні системи та сигналізації. Поєднання протипожежних заходів гарантує комплексний захист майна та людей від наслідків пожежі.

Пожежна сигналізація у Києві  - як працює і як її встановити, фото-1

Автоматична система пожежогасіння дозволяє не лише вчасно виявити джерело займання, а й ліквідувати його, запобігши подальшому поширенню вогню та мінімізувавши шкоду.

Принцип роботи протипожежної системи:

  • Датчики фіксують спалах;
  • Система оповіщення сповіщає всіх у приміщенні про небезпеку (сирена, світлове сповіщення), а також надсилає сигнал ГШР;
  • Активується система пожежогасіння, ліквідуючи вогнище займання відповідно до налаштувань системи;
  • Вимикаються вентиляційні системи, які забезпечують приплив повітря до приміщення;
  • Усувається задимленість;
  • Вимикається струм у приміщенні (роботі протипожежної системи це не заважає, оскільки вона підключена до окремого джерела живлення).

Встановлення пожежної сигналізації

Співробітники компанії “Охорона і Безпека” мають високу кваліфікацію та проводять не тільки проєктування, але також монтаж та технічне обслуговування автоматичної системи протипожежних систем.

Пожежна сигналізація у Києві  - як працює і як її встановити, фото-2

Етап проектування включає оцінку будівлі й приміщення, в якому встановлюватиметься протипожежна система. Враховується не лише розташування та призначення об'єкта, але також матеріали, які використовувалися при будівництві та найбільш уразливі з погляду пожежної безпеки місця. Виходячи з цих особливостей вибирається тип протипожежної системи та створюється проект.

При встановленні системи пожежогасіння прокладаються труби й кабелі, необхідні для ефективного гасіння пожежі на всій території об'єкта, що охороняється. Окремо проводиться інтеграція протипожежної системи до вже присутньої в будівлі системи охорони, а також проводиться налагодження всіх функцій пожежної сигналізації.

Пожежна сигналізація у Києві  - як працює і як її встановити, фото-3

Агентство “Охорона і Безпека” використовує в системах протипожежної безпеки власні розробки, забезпечуючи таким чином високу якість та ступінь захисту, що відповідає всім нормам МНС, за прийнятною ціною. Також фахівці охоронної фірми проводять технічне обслуговування обладнання, гарантуючи тим самим повний захист від пожежі на об'єктах, що охороняються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...