
08:49, 10 лютого 2022 р.
Через крадіжку кабеля у Слов’янську 46 будинків залишились без світла та тепла

9 лютого невідомі намагались вкрасти металевий захист із кабелю 6 кіловольт на колишній Хімпромівській мережі.
Через це ввечері 9 лютого була знеструмлена котельня, яка обслуговує 46 будинків. Від пошкоджень у прилеглому приватному секторі відсутня електрика.
Ввечері "Слов’янськтепломережа" підключила генератор, аби будинки були з теплом. Електропостачання обіцяли відновити вже сьогодні зранку, 10 лютого. Для цього аварійні ділянки мають обстежити спеціалісти з мобільною лабораторією.
Про це повідомили на офіційній сторінці Слов’янської міської ВЦА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
Вчора
17:41
26 червня
16:51
26 червня
12:55
26 червня
Спецтема
Оголошення
10:29, 25 червня
15:21, 22 червня
15:12, 22 червня
9
21:38, 25 червня
13:33, 17 червня
41
Коментарі