• Головна
  • Ізюм - українське місто було і буде - Синєгубов
11:18, 25 березня 2022 р.

Ізюм - українське місто було і буде - Синєгубов

Ізюм - українське місто було і буде - Синєгубов

В російських ЗМІ брешуть, що окупаційні війська росії взяли місто Ізюм.

Про це заявив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у телеграм

"Знову провокація від російських ЗМІ. Їм нічого не залишається, як брехати про нібито "перемоги". Бо про такі ганебні поразки, як під Ізюмом, навіть соромно сказати з пропагандистських екранів. Ізюм - українське місто! Було і буде". 

Посадовець зазначив, що українська армія одразу атакує тих, хто хоча б робить спроби наблизитися до міста.

І навіть концентрація російський військ біля Ізюма не допомагає рашистам просуватися вперед. Наші війська обороняють місто і на землі, і в повітрі. Зараз тривають запеклі бої.

Синєгубов закликав не вірити пропаганді росіян, а довіряти офіційній інформації та Збройним Силам України.

Сьогодні зранку Синєгубов також додав, що наші захисники дають гідну відсіч: знищили російську групу зі складу 59-го танкового полку Західного військового округу, яка діяла у напрямку Харкова. 

Українці збили 2 ворожі літаки біля Ізюму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #Ізюм #ЗСУ #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
Двоє загиблих та четверо поранених внаслідок російських обстрілів Донецької області. Хроніка великої війни: 5 липня
НОВИНИ
У Слов'янську під ворожим вогнем постраждали житлові будинки та дві школи
НОВИНИ
У Слов'янську 7 та 9 липня припинять газопостачання на кількох адресах для технічного обслуговування
НОВИНИ
Ворог розстрілює цивільні авто: поліція Донеччини попереджає про небезпеку поїздок неперевіреними маршрутами
НОВИНИ
Оголошення
live comments feed...