
17:33, 22 квітня 2022 р.
Найбільшого удару було завдано по Слов’янську - деталі обстрілів Донеччини від військової адміністрації

Голова Донецької військової адміністрації Павло Кириленко розказав про сьогоднішні обстріли на Донеччині.
Сьогодні найбільшого удару завдали по Слов’янську: вночі росіяни обстріляли місто, ймовірно, касетними боєприпасами.
Пошкоджено 9 багатоповерхівок і 12 приватних будинків, школа, крамниця і зупинки автотранспорту.
Наразі тривають роботи з відновлення електро- і газопостачання.
У Лимані росіяни застосували РСЗО “Ураган” і поцілили в Обласну травматологічну лікарню. Знищена вщент адміністративна будівля в Олександрівці. Там же пошкоджено багатоповерховий будинок. За попередньою інформацією, жертв немає.
У Світлодарську вночі пошкоджень зазнала одна багатоповерхівка – без постраждалих. Під артилерійським вогнем опинилося Добропілля: пошкоджено адміністративну будівлю, поранено щонайменше двоє людей.
Загалом сьогодні окупанти обстріляли 20 населених пунктів, у яких зруйнували або пошкодили 34 цивільні об'єкти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:31
Вчора
14:19
Вчора
13:45
Вчора
12:04
Вчора
08:36
Вчора
19:32
9 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:54, 5 червня
15:21, 29 травня
11:31, 5 червня
08:27, 9 червня
Коментарі