![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
16:45, 9 травня 2022 р.
У Слов’янську поклали квіти до пам'ятників воїнам Другої світової та захисникам України
![У Слов’янську поклали квіти до пам'ятників воїнам Другої світової т... У Слов’янську поклали квіти до пам'ятників воїнам Другої світової та захисникам України](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Слов’янську вшанували загиблих Другої світової та захисників України
Сьогодні, 9 травня представники місцевої влади Слов’янська поклали квіти до братської могилі на Північному цвинтарі та монументу Слави у центральному парку.
Окрім воїнів, працівників тилу та мирних жителів, загиблих у роки Другої світової, вшанували українських солдат, які звільняли Слов'янськ у 2014 році та захищають Україну сьогодні. На їх честь поклали квіти до пам'ятного знаку на перетині вулиць Центральної та Банківської, де в майбутньому має бути споруджений обеліск.
Про це повідомляє Слов’янська ВА.
«Ніколи ще наша пам'ять не була така жива, як зараз. Ми пам'ятаємо нашу історію, шануємо наші традиції. Віримо у ЗСУ! Ми обов'язково зведемо цей монумент у мирному українському Слов'янську. Перемогли тоді, переможемо й зараз! І ми матимемо два дні Перемоги!» - зазначив голова Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях.
Вам може бути цікаво:
У Слов'янську залишається близько 30 тисяч людей - Вадим Лях розповів про життя міста
10 травня зі Слов'янська евакуюватимуть до Рівненської області
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі