
14:04, 21 травня 2022 р.
У Слов’янську знову запрацює стоматологічна поліклініка

З понеділка, 23 травня, у Слов’янську відновлює свою роботу стоматологічна поліклініка на вулиці Вільній.
Про це повіомив голова Слов’янської військової адміністрації Вадим Лях.
У будні дні з 8:00 до 13:00 у поліклініці надаватимуть невідкладну терапевтичну та хірургічну допомогу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:05
Вчора
15:27
Вчора
14:33
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
02:29, 29 травня
10:54, 5 червня
10:16, 9 червня
11:43, Вчора
Коментарі