
09:48, 25 травня 2022 р.
Краматорська громада частково залишилася без світла та води

“Краматорські РЕМ” та КВП "Краматорський водоканал" повідомляють про аварійне відключення електро- та водопостачання на деяких територіях.
Про це повідомляє Краматорська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.
Так, внаслідок аварійного відключення мережі 110 кВ, сьогодні, 25 травня, без електропостачання 25 668 споживачів (без напруги 154 трансформаторних підстанцій та 43 споживчих підстанцій).
Також, у зв'язку з відсутністю напруги на насосній станції 2 підйому без водопостачання залишилися наступні села: Жовтневе, Іванівка та Мар'ївка.
Наразі тривають ремонтні роботи.
Вам може бути цікаво:
Павло Кириленко розповів про актуальну ситуацію на Донеччині
На Донеччині постраждало найбільше дітей внаслідок повномасштабного вторгнення рф
Нову марку від Укрпошти «Русскій воєнний корабль – всьо!» урочисто погасили у Донецькій області
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:45
5 червня
16:37
5 червня
13:55
5 червня
13:20
5 червня
12:01
5 червня
Спецтема
Оголошення
11:38, 28 травня
02:29, 29 травня
15:30, 29 травня
13:44, 30 травня
2
15:17, 29 травня
18
Коментарі