• Головна
  • Українці можуть отримати гранти для розвитку власної справи. Працюють три програми
13:29, 25 червня 2022 р.

Українці можуть отримати гранти для розвитку власної справи. Працюють три програми

Українці можуть отримати гранти для розвитку власної справи. Працюють три програми

Уряд України підтримав запуск трьох програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в рамках економіки воєнного часу.

Перша програма запроваджує мікрогранти у розмірі до 250 тис. грн для кожного українця, який хоче започаткувати першу власну справу або розвинути вже існуюче підприємство. Мікрогрант надається на створення та розвиток власного бізнесу – до 250 тис. гривень за умови створення двох робочих місць та до 150 тис. гривень – одного робочого місця.

Уповноваженим банком програми виступає АТ «Ощадбанк». Заяви на отримання грантів можна подавати через портал «Дія» або у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк». Також отримувачі мікрогрантів можуть оформити додатковий інвестиційний кредит за програмою «5-7-9%» у сумі до 2,5 млн грн відповідно до стандартних умов цієї програми.

Друга програма спрямована на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Держава співфінансує закладку саду спільно з підприємцем (всього планується підтримати створення 10 тис. га садів). Держава надає грант у розмірі 70% від вартості проекту (без ПДВ), 30 % – за рахунок коштів отримувача.

Третя програма – гранти на створення або розвиток тепличного господарства. Інвестор може збудувати один легкий тепличний модуль розміром близько 2 га для ведення овочівництва.

Для перших 1000 заявників держава надає грант у розмірі 70 % від вартості проекту (без ПДВ), але не більше 7 млн гривень. 30 % – за рахунок коштів отримувача. Всі наступні заявники отримують грант на 50% вартості проекту (без ПДВ), але не більше 5 млн гривень (50 % – за рахунок коштів отримувача). Програма забезпечить створення одним отримувачем до 40 нових робочих місць.

За інформацією Слов'янської ВЦА

Вам також може бути цікаво: 

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємці #гранти #бізнес #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...