• Головна
  • Павло Кириленко обговорив майбутній опалювальний сезон з керівниками громад Донеччини
14:44, 8 липня 2022 р.

Павло Кириленко обговорив майбутній опалювальний сезон з керівниками громад Донеччини

Фото: Телеграм Павла Кириленка

Фото: Телеграм Павла Кириленка

Опалювальний сезон на Донеччині обіцяє бути важким.

Вчора, 7 липня, у Донецькій військовій адміністрації відбувалася нарада, на якій керівники громад Донеччини обговорили питання щодо опалювального сезону.

Головною проблемою у забезпеченні жителів області теплом прийдешньою зимою залишається відсутність централізованого газопостачання. Відновити його до закінчення бойових дій неможливо.

Про це повідомляє Павло Кириленко у Телеграм.

Обігрівати міста електрикою – теж не вихід із ситуації, зазначає начальник Слов’янської МВА. За словами Вадима Ляха, північна частина області майже повністю живиться від резервних ліній. Навіть зараз, за невеликої кількості людей, мережі не витримують навантаження. А коли до електроплиток та електронасосів додадуться електрообігрівачі, настане колапс.

«Тому повністю згоден із Павлом Кириленком, який наполягає, що у період опалювального сезону у містах має залишитися мінімальна кількість людей. І це - ще один вагомий аргумент на користь евакуації», - підкреслив очільник Слов’янської громади.

Павло Кириленко обговорив майбутній опалювальний сезон з керівниками громад Донеччини, фото-1

Вам може бути цікаво:

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Новини #Донеччина #Війна #Опалювальний сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...