
09:45, 3 вересня 2022 р.
Слов’янськ обстріляли, постраждало КАТП

Вночі 3 вересня Слов’янськ знову обстріляли російські військові.
Про це сьогодні зранку повідомив голова військової адміністрації Вадим Лях.
Цього разу постраждали околиці міста. У Билбасівці постраждали три приватні будинки по вулицям Шкільній та Ясеневій.
По вулиці Літературній "прилетіло" в КАТП - підприємство, яке займається вивозом сміття.
На щастя, обійшлося без жертв, але кількість пошкоджених об’єктів наразі уточнюється.



Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Інфор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:33, 17 червня
41
15:21, 22 червня
12:18, 19 червня
15:21, 22 червня
11:11, 19 червня
Коментарі