
11:23, 5 жовтня 2022 р.
У звільненому Святогірську під час ексгумації виявили тіла чотирьох мирних жителів

Триває деокупація Донецької області.
російські війська минулої доби вбили одного жителя Донецької області, крім того, у звільненому Святогірську були виявлені тіла чотирьох вбитих цивільних.
Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Телеграмі.
"За 4 жовтня росіяни вбили 1 мирного жителя Донеччини — на станції Майорськ у Зайцевому. Ще 6 людей отримали поранення", - зазначив він.
Крім того, додав Кириленко, "у Святогірську в ході ексгумації було виявлено тіла 4 убитих цивільних".
Читайте також:
- Як працює поліція у звільнених Яровій та Рубцях біля Лимана і в якому стані місцеве населення (відео)
- Голова Донецької ОВА закликав мешканців, що евакуювалися, не поспішати з поверненням до звільнених населених пунктів
- ЗСУ досягли успіхів у районі Лиману та на Херсонщині за останні дві доби - Інститут вивчення війни
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
Спецтема
Оголошення
08:52, 15 червня
15:16, 22 червня
15
12:18, 19 червня
Коментарі