
09:18, 10 листопада 2022 р.
Загарбники за добу убили трьох цивільних на Донеччині

окупанти кожного дня вбивають мирних мешканців Донеччини.
Війська рф за минулу добу убили трьох цивільних на Донеччині.
Про це у своєму Телеграмі написав голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
"За 9 листопада стало відомо про 3 цивільних, убитих росіянами на Донеччині: 2 у Бахмуті та 1 у Павлівці. Крім того, правоохоронці виявили тіла 5 убитих росіянами під час окупації — у Яровій", - написав він.
За його словами ще 12 людей в області отримали поранення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:09
18:18
Вчора
17:23
Вчора
16:26
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
13:44, 30 травня
2
11:31, 5 червня
13:20, 10 червня
8
Коментарі