• Головна
  • Дзюдоїсти Слов’янської та Лиманської громад вибороли 6 нагород на міжнародному турнірі
17:11, 13 грудня 2022 р.

Спортсмени Слов’янської та Лиманської громад, вихованці Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, вибороли 6 нагород на змаганнях у Румунії. З них 3 золоті й 3 бронзові.

Змагання відбувалися 10 та 11 грудня в румунських містах Арад і Плоєшті.

Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту ДонОДА.

На турнірі в Араді серед спортсменів до 18 років переможцями своїх вагових категорій стали: 57 кг – Вікторія Сотник, 63 кг – Ганна Савенко, 70 кг – Альона Незнаєва. "Бронзу" у категорії 66 кг до скарбнички додав Назар Макешин.
На змаганнях у Плоєшті серед юнаків і дівчат 2012-2013 років народження бронзові медалі здобули: Захар Макешин – у ваговій категорії 30 кг, Софія Незнаєва – у категорії 32 кг.
Підготували дзюдоїстів Донеччини тренери Дмитро Ігнатенко, Інга Бобровська, Олексій Роменський та Віталій Іванисенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію