
11:13, 19 грудня 2022 р.
На Луганщині військові рф масово встановлюють блокпости, щоб ловити дезертирів

Окупанти на Луганщині бояться наступу ЗСУ, а тому намагається виявити інформаторів.
На Луганщині російські загарбники масово встановлюють блокпости, аби ловити своїх дезертирів, які втікають з передової.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
"Всередині між підрозділами кадирівців чи «лнр», «днр» чи свіжо мобілізованих немає загального порозуміння і злагодженої роботи. Але це все одно не працює на повний деструктив, бо вони бояться і розуміють, що позаду стоять заградзагони, втікати назад вони не можуть. Зараз по всій Луганській області росіяни поставили величезну кількість блокпостів. Більшість із них спрямована не на безпеку, а на те, щоб ловити дезертирів, які втікають з передової", - зазначив Гайдай.
За його словами, місцеві жителі не хочуть воювати і намагаються будь-якими способами втікати від мобілізації. Наразі не всі мають фінансову можливість дати хабар та виїхати в бік росії. Деякі люди по пів року ховаються на горищах і в підвалах, аби не йти на війну. Чоловіків на тимчасово окупованих територіях залишилося небагато.
Отримуйте добірку найважливіших новин за день у нашій Viber спільноті
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:53
Вчора
13:15
27 червня
11:33
27 червня
09:13
27 червня
17:41
26 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:18, 19 червня
15:12, 22 червня
1
09:41, 25 червня
15:07, 22 червня
Коментарі