
17:18, 13 січня 2023 р.
Рятувальники евакуювали з Бахмута літнього чоловіка з онкологією

Один з ключових напрямків роботи рятувальників Донеччини залишається евакуація громадян з населених пунктів, де наразі тривають активні бойові дії.
Так, сьогодні, 13 грудня, рятувальники Бахмутського гарнізону евакуювали літнього чоловіка з онкологією.
Про це повідомляє ГУ ДСНС Донецької області.
Чоловіка доставили до міста Часів Яр. Тепер його чекає транспортування у лікарню в місті Дніпро.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
10:22
Вчора
Спецтема
Оголошення
18:20, 20 червня
00:00, 12 січня 2016 р.
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
Коментарі