• Головна
  • Боксерка з Краматорська стала бронзовою призеркою боксерського турніру в Угорщині
09:14, 14 лютого 2023 р.

Ганна Охрей з Краматорська стала бронзовою призеркою боксерського турніру в Угорщині.

З 7 по 12 лютого в угорському місті Дебрецен відбулися міжнародні змагання «Меморіал Іштвана Бочкаї» для елітних боксерів серед чоловіків та жінок.
Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації ДонОВА.
"Вихованка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Ганна Охрей з Краматорська здобула для України бронзову медаль", - йдеться у повідомленні.
У ваговій категорії 60 кг донецька спортсменка виграла дві зустрічі – проти Даніель Шенлон з Австрії та Петри Сшабо з Угорщини, а за вихід у фінал поступилася Мирославі Єдінаковій зі Словаччини.
Загалом збірна України з боксу на турнірі в Угорщині виборола 17 нагород: 3 золотих, 5 срібних та 9 бронзових.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію