• Головна
  • Слов’янські каратисти здобули призові місця на Кубку і чемпіонаті Донецької області
14:14, 4 квітня 2023 р.

Каратисти зі Слов'янської громади виступили на змаганнях з карате JKS та вибороли призові місця.

Представниця Слов’янська Єлизавета Татаренко стала переможницею Кубку Донецької області серед дорослих, зайнявши 1 місце у розділі «куміте -61 кг». Також вона посіла 2 та 3 місця у категоріях «ката» та «котен ката».

Про це повідомляється на сторінці Слов'янської міської військової адміністрації з посиланням на управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Також, Данило Буценко виборов другі місця у розділах «куміте +75 кг», «котен ката» та 3 місце у категорії «ката».

Станіслав Внуков став переможцем чемпіонату Донецької області серед юніорів, посівши перші місця у розділах «ката», «куміте» та «котен ката».

У загальнокомандному заліку обох змагань Слов’янська громада посіла другі місця.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)