15:17, 20 квітня 2023 р.

Слов’янські триатлети стали переможцями і призерами чемпіонату України

Слов’янські триатлети представили Донеччину на чемпіонаті України у Львові.

З 11 по 15 квітня у Львові відбувся чемпіонат України з тріатлону.

На змаганнях часники долали суперспринтерську дистанцію - 300 м плавання, 8 км велогонки і 2 км бігу.

Про це повідомляє Слов'янська міська військова адміністрація з посиланням на управління фізкультури та спорту ДонОДА.

Донеччину представляли спортсмени зі Слов’янська - вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та обласного спеціалізованого фахового коледжу ім. С. Бубки.

Перемогу серед чоловіків із загальним результатом 21 хвилина 28 секунд здобув Іван Меньшиков. Четвертим виявився Юліан Дем’янов (22:10,4).

У змаганнях юніорок срібною призеркою з результатом 26:03,6 стала Олександра Заровна.

Серед кадетів друге місце посів Захар Цівковський (24:22,8), четверте – Данило Драгулян (24:57,0). Третьою серед дівчат була Кіра Агафонова (29:30,5).

У командному заліку змагань серед дорослих на другій сходинці опинилися Іван Меньшиков, Юліан Дем’янов та Олександра Заровна. На третій сходинці серед кадетів – Данило Драгулян, Станіслав Крилов та Анастасія Орехова. На четвертому місці серед юніорів – Всеволод Оленічев, Захар Цівковський та Кіра Агафонова.

Підготували триатлетів Георгій та Ольга Драгуляни.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)