• Головна
  • Слов’янські триатлети вибороли медалі на міжнародному турнірі з дуатлону
16:13, 1 травня 2023 р.

Слов’янські триатлети вибороли медалі на міжнародному турнірі з дуатлону

Слов’янські триатлети стали переможцями та призерами міжнародного турніру з дуатлону «Карлівський проліт».

Змагання відбулися 29 квітня в болгарському місті Карлово, зібрали 117 спортсменів з 11-ти команд. Вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного коледжу спортивного ім. С.Бубки гідно представили Слов'янськ і Донеччину на міжнародному турнірі.

Про це повідомляє Слов'янська міська військова адміністрація з посиланням на управління фізкультури та спорту ДонОДА.

"Наші атлети здобули 9 медалей у програмі, що передбачає подолання заданого маршруту бігом та на велосипеді (дуатлон не включає традиційного для триатлону плавання)", - йдеться у повідомленні.

Переможцями у своїх вікових категоріях стали: Іван Шевченко – серед чоловіків, Олександр Потрубач – серед юнаків, Захар Цівковський – серед кадетів.

Кіра Агафонова здобула «срібло» серед юніорок та «бронзу» серед жінок.

На другі сходинки п’єдесталу пошани зійшли: Мілена Радзівілова – серед молоді, Всеволод Оленічев – серед юніорів, Данило Драгулян – серед юнаків.

«Бронзу» змагань у Болгарії серед чоловіків до скарбнички Донеччини додав Іван Ткаченко.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)