• Головна
  • Слов'янець став срібним призером першого етапу Кубку України з мотокросу
14:21, 17 травня 2023 р.

Слов'янець став срібним призером першого етапу Кубку України з мотокросу

Слов’янський спортсмен виборов друге місце на Кубку України з мотокросу з-поміж 98 учасників.

Змагання відбулись 7 травня в селі Оженин Рівненської області. Донецьку область представили 9 спортсменів із Покровської, Слов’янської, Краматорської та Бахмутської громад під керівництвом тренера Валерія Доценка.

Про це повідомляє Слов'янська міська військова адміністрація з посиланням на управління фізкультури та спорту ДонОДА.

За результатами особистого заліку представник Слов'янської громади Тимур Ляшенко посів 2 місце в класі МХ2.

У командному заліку збірна Донецької області «Молодь Донбасу» посіла третє місце.

У військовій адміністрації додали, що 16-річний Тимур Ляшенко та його 15-річний брат Артур – відомі слов’янські мотогонщики, неодноразові чемпіони України та учасники чемпіонату Європи з мотоциклетного спорту.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)