17:18
Вчора
"Це дозволить залучити до стерилізації найагресивніших особин, яких раніше не могли відловити. Після проведення процедури стерилізації коти та собаки отримують спеціальний чіп, який містить у собі дані про всі процедури та ліки, які надавались тварині. Її фотографують, а інформацію вносять до реєстру, який ведуть у службі", - додали у міськраді.
"Раніше аби зробити стільки процедур місто наймало підрядну організацію і зайняло б це не менше ніж 2 роки", - зауважили у міськраді.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Коментарі