
18:29, 29 червня 2023 р.
У Донецькій області погасили нову марку воєнного часу

Нова марка - це символ відродження, надії і майбутнього.
Її погасив голова Донецької ОВА Павло Кириленко разом із керівником Донецької дирекції Укрпошти Вадимом Шестопаловим.
Дизайн цієї марки був розроблений дітьми з Сіверська. Міста, яке майже щоденно страждає від ворожих обстрілів. Марка є унікальною, як за змістом, так і за зовнішнім виглядом.
Це – символ надії і майбутнього відродження. Хоча зараз усі діти громади евакуйовані, вони люблять своє місто, тож наша задача – захищати його та зберегти для майбутніх поколінь.
Павло Кириленко висловив вдячність українським захисникам, завдяки яким триває життя у тилу, а Укрпошті - за те, що продовжує доставляти листи, вантажі та пенсії майже по всій Україні.
Читайте також:
- 78% українців мають близьких родичів або друзів, які отримали поранення або загинули через російське вторгнення
- Вадим Лях отримав відзнаку від Верховної Ради
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:29
Вчора
13:00
Вчора
12:09
Вчора
10:45
Вчора
10:16
Вчора
09:09
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
09:28, 1 червня
15
11:31, 5 червня
00:56, 11 червня
09:28, 1 червня
9
Коментарі