• Головна
  • Як переселенцям відновити втрачений паспорт
16:25, 2 серпня

Як переселенцям відновити втрачений паспорт

Як переселенцям відновити втрачений паспорт

В уряді нагадали переселенцям порядок відновлення втрачених паспортів.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій нагадало порядок відновлення паспортів українцям, які втратили документи під час евакуації з територій бойових дій.

Відповідний порядок дій опубліковано на сайті Мінреінтеграції.

«Для відновлення паспорта необхідно пройти процедуру ідентифікації. Вона може ускладнитися, якщо особа не має змоги надати інший документ, в якому міститься її фотографія», - зазначили у Мінреінтеграції.

Перевірка належності особи до громадянства України може проводитися з використанням Єдиного державного демографічного реєстру, наявних обліків ДМС, а також інших інформаційних баз.

При цьому береться до уваги вся інформація, яку повідомив заявник. У разі неможливості ідентифікувати особу за отриманою інформацією застосовується процедура опитування свідків, які були зазначені заявником. Вона може бути проведена у режимі відеоконференцзв’язку.

Свідок має пред’явити документи, що посвідчують його особу та підтверджують громадянство України або спеціальний статус члена сім’ї. Копії таких документів надсилаються на електронну пошту територіального органу чи підрозділу ДМС, яким проводиться відеоконференцзв’язок.

Працівник ДМС веде відеозапис відеоконференцзв’язку. Запис долучається до заяви-анкети, яка подається для оформлення нового паспорта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Війна #Відновлення паспорту
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...