• Головна
  • Слов'янець став трикратним призером чемпіонату світу з велосипедного спорту на треку
15:15, 10 серпня 2023 р.

Слов'янець Єгор Дементьєв виборов три медалі на чемпіоні світу з велосипедного спорту на треку.

Змагання проходили з 2 по 8 серпня в місті Глазго (Велика Британія). Слов'янський спортсмен забарв одразу три нагороди змагань.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

"Представник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" та міста Слов’янськ Єгор Дементьєв здобув два "золота" і одне "срібло" у класі С5", - йдеться у повідомленні.

Слов'янський велосипедист став першим у індивідуальній гонці переслідування на дистанції 4 км з часом 4 хвилини 26,885 секунд та посів друге місце в груповій гонці скретч. Також Єгор був восьмим у дисциплінах 1 км роздільний старт та гонці на 200 м. Завдяки цьому в омніумі, де підбивалися підсумки з усіх чотирьох видів змагань на треку, Дементьєв очолив класифікацію з результатом 138 очок.

Суперниками Єгора в Глазго були велосипедисти із 16 країн.