
10:08, 5 вересня 2023 р.
Неповнолітній у Слов'янську ймовірно намагався пограбувати будинок

У Слов'янську патрульні затримали на гарячому хлопця, ймовірно, причетного до серії крадіжок.
Вчора, 4 вересня, у Слов’янську до поліцейських звернулась громадянка та повідомила, що по вулиці Райдужна у дворі її сусідів перебуває невідома особа та намагається потрапити у будинок.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Краматорська та Слов'янська.
Прибувши на місце події правоохоронці виявили на території домоволодіння патрульні виявили неповнолітнього хлопця.
"Під час поверхневої перевірки інспектори виявили у юнака речі, електронні прибори та побутову техніку, документи на власність яких, він надати не зміг", - розповіли патрульні.
Тож патрульні для подальшого з’ясування обставин на місце викликали слідчо-оперативну групу відділу №4 Краматорського РУ поліції та здійснили охорону місця події.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:13
Вчора
11:52
Вчора
17:39
13 грудня
11:39
13 грудня
09:01
13 грудня
20:34
12 грудня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
23:17, 8 грудня
40
13:59, 5 грудня
22
14:47, 9 грудня
Коментарі