16:31
Вчора

Так, з початку 2023 року донецькі спортсмени вибороли 553 нагороди, з них 19 - тільки за минулий тиждень.
Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної військової адміністрації.
"Протягом тижня з 28 серпня по 3 вересня поточного року представники Донеччини вибороли 19 нагород на міжнародних змаганнях, з яких 10 золотих, 5 срібних та 4 бронзових. Визначні результати за кордоном наші атлети показали в шести видах спорту", - додали у ОВА.
"За підсумками чемпіонату світу з радіоспорту (спортивна радіопеленгація) , що відбувся з 24 серпня по 3 вересня в чеському Лібереці, представники Донецької області та міста Лиман вибороли 6 нагород. Олексій Іванько відзначився 3 золотими та 1 бронзовою медалями", - йдеться у повідомленні.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Коментарі