
10:11, 23 листопада 2023 р.
У школах Донеччини в дистанційному форматі працюють понад 8 тисяч вчителів

У школах, які розташовані на території, контрольованій українською владою, в дистанційному форматі продовжують працювати понад 8 тис. вчителів, але відтік педагогів є.
Про це 21 листопада повідомила на брифінгу директор Департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.
«В області у нас трошки більш як 8 тисяч учителів, які працюють на дистанції саме з нашими учнями. І так ми втрачаємо свої кадри, тому що хтось поїхав і влаштувався в заклади освіти і міста Києва, і інших областей», - сказала Сідашева.
Але вона зазначила, що близько 60 молодих вчителів прийшли в цьому році працювати до шкіл Донеччини.
«Тобто це такий процес, який постійно відбувається…», - додала керівниця департаменту.
До того ж вона навела приклад, де серед випускників педагогічних закладів, зокрема переміщеного з Бахмута до Жовтих Вод педагогічного училища, цьогоріч перевиконано регіональне замовлення. Щодо прийому студентів, то їх було набагато більше очікуваної кількості, тому довелося збільшувати набір.
Читайте також:
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:19
Вчора
16:34
8 листопада
15:17
8 листопада
Двоє людей загинули від російських атак на Донеччині за добу. Хроніка великої війни: 8 листопада
НОВИНИ
10:37
8 листопада
19:13
7 листопада
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.