• Краматорські пауерліфтери стали чемпіонами світу
17:40, 24 листопада 2023 р.

Краматорські пауерліфтери стали чемпіонами світу

Пауерліфтери з Краматорська вибороли медалі на чемпіонаті світу.

З 12 по 19 листопада у місті Друскінінкай, Литва відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу в екіпіруванні. У складі збірної України виступали й краматорці — Олексій Бичков, Володимир Рисєв, Данило Ковальов, Валентина Загоруйко та Андрій Шевченко.

Про це повідомляє пресслужбі Краматорської міської ради.

У складі команди тренерів теж краматорці, подружжя Олексія та Альони Бичкових.

У ваговій категорії до 120 кг неперевершений Олексій Бичков, зібравши у сумі триборства 1120 кг, вчергове став чемпіоном світу.

Володимир Рисєв у ваговій категорій до 93 кг не залишив шансів суперникам і з сумою триборства в 1025 кг здобув золоту медаль чемпіонату.

Вихованець Олексія Бичкова, Данило Ковальов виступив на змаганнях не менш яскраво — виконуючи вправи він зміг встановити рекорд Європи та світу який, щоправда, на цих же змаганнях перевершили його суперники. З сумою триборства у 1088 кілограмів спортсмен посів 4 місце в турнірній таблиці чемпіонату світу, а встановлений ним рекорд Європи — все ще за ним.

У завершальний день чемпіонату світу з пауерліфтингу, у ваговій категорії понад 84 кг серед жінок виступила Валентина Загоруйко. Загальна вага в триборстві 637,5 кг принесла краматорській спортсменці бронзову нагороду чемпіонату світу.

Ще один спортсмен з Краматорська, Андрій Шевченко взяв дві малі медалі чемпіонату: золоту у присіданні з вагою у 430 кг, та срібну в тязі, зафіксувавши вагу в 355 кг.

І чоловіча і жіноча збірні України посіли перші місця у командному заліку, здобувши 5 золотих, 5 срібних та одну бронзову медалі чемпіонаті світу з пауерліфтингу.

В абсолютному заліку серед чоловіків краматорці теж відзначилися: на першому місці — Володимир Рисєв, на третьому — Олексій Бичков.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)