• Головна
  • Спеціальності за предметами ЗНО (НМТ) 2024
Новини компаній
13:12, 30 листопада 2023 р.

Спеціальності за предметами ЗНО (НМТ) 2024

Новини компаній

Підготовку до зовнішнього незалежного тестування слід починати якомога раніше, проте перед цим треба визначитися, який фах ви хочете здобувавати та в якому саме виші. До переліку обов’язкових для здавання належать 3 предмети: українська мова, історія України та математика. Одна дисципліна пропонується на вибір. Тут треба орієнтуватися на вимоги, висунуті до абітурієнтів вищим навчальним закладом щодо певної спеціальності.

Тобто випускник проходить національне мультипредметне тестування з чотирьох дисциплін. Проте треба мати на увазі, що для вступу на деякі факультети потрібно додатково успішно взяти участь у творчому конкурсі.

Спеціальності за предметами ЗНО (НМТ) 2024, фото-1

Що треба для вступу на економічний факультет?

Аби вступити на факультет економіки, випускник має скласти іспит з української мови, історії України та математики. Серед інших предметів зазвичай пропонується вибирати серед наступних:

  • Іноземна мова.
  • Біологія.
  • Фізика.
  • Хімія.
  • Географія.

Найчастіше ВНЗ висувають до потенційних студентів вимогу щодо знання іноземної мови.

Облік та оподаткування: як вступити на омріяну спеціальність?

Учням, які планують пов’язати своє життя зі сферою обліку та оподаткування, окрім математики, української мови та історії України, варто пройти тестування з одного з цих предметів:

  • Іноземна мова.
  • Хімія.
  • Фізика.
  • Географія.
  • Біологія.
Спеціальності за предметами ЗНО (НМТ) 2024, фото-2

Переважно виші вимагають від абітурієнтів знань з іноземної мови.

Які іспити складати для вступу на факультет фінансів, банківської справи та страхування?

В майбутньому бачите себе фінансистом або банкіром? Тоді неодмінно напишіть базовий мультитест: з української мови, математики та історії України, а також виберіть один з шести предметів. Найчастіше щодо вимог до вступу на факультет зустрічається пункт «іноземна мова».

Що треба для вступу на менеджмент?

Якщо ви маєте мету стати кваліфікованим менеджером, знайте, що умови для вступу на омріяну спеціальність є стандартними. До базового набору слід додати один предмет із шістки запропонованих, і зазвичай вибір — на користь іноземної мови.

Які предмети враховуються під час вступу на факультет маркетингу?

Майбутні маркетологи пишуть стандартний для 2024 року мультипредметний тест (українська мова, математика та історія України), до якого слід додати тестування з ще одного предмету на вибір. Найвищий ваговий коефіцієнт має іноземна мова.

Комп’ютерні науки: що складати для вступу?

Уявляєте себе майбутнім фахівцем сфери IT? Тоді варто готуватися до класичного набору іспитів. Перелік запропонованих на вибір дисциплін також є стандартним. Проте краще зосередитися на повторенні фізики та вибрати четвертим предметом саме її. Інформацію щодо того, де взяти потрібні підручники, можна знайти тут: http://www.mukachevo.net/ua/news/view/5677993.

Спеціальності за предметами ЗНО (НМТ) 2024, фото-3

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: особливості вимог до абітурієнтів

Якщо бажаєте стати бізнесменом або працювати на біржі, треба на високі бали написати мультипредметний тест, до якого включено українську мову та історію, а також математику. Четвертим предметом може бути будь-який з тих, що пропонує вам вищий навчальний заклад. Краще надати перевагу складанню іспиту з іноземної мови.

Екологія: перелік предметів для НМТ

Майбутні екологи мають рівні обов’язки з іншими майбутніми студентами, тобто писати мусять стандартний для 2024 року набір тестів. Додатково краще обирати між біологією, географією та хімією. Обов’язково попередньо перегляньте переліг вимог до вступників на ваш факультет.

Спеціальності за предметами ЗНО (НМТ) 2024, фото-4

Прикладна механіка

Якщо планується вступ на факультет комп’ютерного проєктування та дизайну, до обов’язкових трьох предметів національного мультипредметного тесту краще додати фізику або іншу дисципліну, яку пропонує виш.

Галузеве машинобудування

Якщо у майбутньому ви хотіли б конструювати машини, то маєте на відмінно знати фізику, і підтвердити це успішним написанням тесту з цього предмету. Також пам’ятайте, що враховуватимуться ваші знання з української мови, історії України та математики.

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Якщо мрієте стати фахівцем у цих галузях, для вступу знадобиться базовий набір предметів, однаковий для всіх випускників шкіл. Також зверніть увагу: максимальний коефіцієнт дає тест з фізики.

Харчові технології: перелік предметів для вступу

Волієте опановувати харчові технології? Тоді здавайте мультитест з чотирьох предметів: математики, української мови, історії України та хімії / фізики.

Спеціальності за предметами ЗНО (НМТ) 2024, фото-5

Геодезія та землеустрій

Шанс для вступу на цей факультет дають результати тестового оцінювання знань з трьох обов’язкових предметів та одного додаткового. Ним може бути фізика.

Агрономія, садівництво, виноградарство: що знадобиться для вступу?

Якщо вважаєте ці сфери своїм покликанням, напишіть на високі бали мультитест зі стандартного переліку предметів, а також біології або хімії.

Агроінженерія

Вступити на цей факультет допомагає успішно написаний НМТ з трьох базових наук, а також додаткових: біології чи фізики.

Інформація для вступників на напрямки готельно-ресторанної справи та туризму

Якщо впевнені, що робота у готельно-ресторанній або туристичній сферах стане для вас комфортною та прибутковою, треба добре написати мультитест, до трійки основних предметів якого варто додати будь-яку іноземну мову.

Цивільна безпека

До стандартного переліку предметів варто додати фізику / хімію / біологію / іноземну мову. Усі ці дисципліни мають приблизно однаковий коефіцієнт.

Публічне управління та адміністрування

Обов’язково треба пройти перевірку знань з української мови, історії нашої держави та математики. Найліпший додатковий варіант — іноземна мова.

НМТ 2024 стартує вже у травні. Тестування з усіх предметів відбудеться в один день у тимчасових екзаменаційних центрах, розташованих в освітніх закладах. Регламент буде таким: 60 хвилин на перші 2 дисципліни, коротка перерва, 60 хвилин на ще 2 дисципліни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...