21:29
Вчора

Вчора, 14 лютого, російська армія завдала удару по Миколаївці. Унаслідок обстрілу загинуло двоє людей та постраждала інфраструктура міста.
За даними ГУ ДСНС Донецької області, під час обстрілу постраждали пожежно-рятувальна частина та оперативний автомобіль.
"Це не перший випадок, коли наші пожежно-рятувальні частини страждають від ворожих обстрілів", — зазначили у ДСНС.

Читайте:
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Коментарі