• Головна
  • Сусіди гучно слухають російську музику - чи можна викликати поліцію
13:11, 21 червня

Сусіди гучно слухають російську музику - чи можна викликати поліцію

Сусіди гучно слухають російську музику - чи можна викликати поліцію

До журналістів сайту міста Слов’янська 6262 звернулися мешканці міста з питанням про те, чи можна викликати поліцію, якщо сусіди гучно слухають музику російських виконавців. Патрульна поліція пояснила цю ситуацію.

В поліції розказали, що будь-який громадянин України має законне право звернутися із зауваженнями, скаргами та пропозиціями до усіх державних чи міських, громадських організацій чи підприємств.

Звернутися можна із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, у тому числі й до Національної поліції.

Питання, щодо притягнення до відповідальності осіб, які гучно слухають музику російських виконавців, на даний час діючим законодавством повністю не врегульовано.

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора» встановлено заборону на території України на публічне виконання, публічний показ, публічну демонстрацію, публічне сповіщення (доведення до загального відома, в тому числі через будь-які засоби зв’язку таким чином, що будь-яка особа може отримати до них доступ з будь-якого місця і в будь-який час за її власним вибором) фонограм, відеограм та музичних кліпів, які: містять зафіксоване виконання музичного недраматичного твору з текстом, здійснене співаком (співачкою), який є або був у будь-який період після 1991 року громадянином держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором (далі - держава-агресор), за винятком колишніх громадян держави-агресора, які є або на момент смерті були громадянами України і не мають (не мали на момент смерті) громадянства держави-агресора, та/або вироблені фізичною особою та/або юридичною особою, яка на момент їх оприлюднення була, відповідно, громадянином або зареєстрована в державі, яку в будь-який час визнано державою-агресором.

Притягнення до відповідальності осіб, які не виконують вказані норми закону, цим нормативно-правовим актом не встановлено, для цього потрібен ще один закон.

  • При цьому поліцейські можуть вимагати припинити вчинення правопорушення.
  • До того ж, поліцейські мають повне право перевірити документи особи, якщо будуть вважати, що в обставинах, які склалися, є на те підстави.
  • Крім того, поліцейські можуть перевірити особу на причетність до незаконних збройних формувань, а також перевірити, чи є людина прихильником держави-агресора.

І звісно, свідомі громадяни завжди можуть апелювати до людей, з метою припинення публічного сповіщення російських виконавців.

Читайте також:

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #новости Славянска #патрульна поліція #російська музика #російські виконавці #війна в Україні #война в Украине
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...