
17:06, 14 серпня 2024 р.
У Львові спалили понад тонну героїну, який прямував до країн ЄС

СБУ знищила контрабандний героїн, що прямував з Пакистану через Україну до Євросоюзу.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Зазначається, що наркотик СБУ конфіскувала ще у січні 2021 року. За цінами чорного ринку на момент виявлення "товару" його вартість становила більше ніж 2,3 млрд грн.
"Оперативники спецслужби затримали у Львові чотирьох фігурантів: одного з організаторів наркотрафіку і трьох іноземців, які фасували наркотики в орендованих складських приміщеннях.
У результаті слідчих дій правоохоронці виявили у наркоділків 1035 кг героїну, підготовленого для транспортування", - повідомили у пресслужбі.
Героїн організатори ховали в контейнері серед продуктів харчування, а зберігали в орендованих складських приміщеннях.
Читайте: У Краматорську затримали чоловіка, який намагався викрасти у місцевого бізнесмена 500 тис. доларів
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:30
Вчора
16:23
Вчора
13:56
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:30, 29 травня
15:21, 29 травня
13:44, 30 травня
2
08:27, Сьогодні
02:29, 29 травня
Коментарі