
НОВИНИ
12:01, 27 січня
Житель Слов'янська передавав ворогу розвіддані: йому повідомлено про підозру
НОВИНИ

Фото: Донецька обласна прокуратура
Жителю Слов'янська повідомлено про підозру в передачі інформації для російських військ, що допомагала наводити удари по українських позиціях.
Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.
Чоловік, який до початку війни проживав у москві, повернувся до Донеччини за кілька тижнів до вторгнення.
Стежте за нашими оновленнями в телеграм: https://t.me/news6262
У 2024 році через месенджер «Telegram» він почав спілкуватися з військовим з так званого «днр». Той просив надавати важливі воєнні дані. Підозрюваний збирав інформацію про розташування українських сил у селищі Райгородок та передавав координати фортифікаційних споруд і критичних об’єктів.
Плануючи втечу до росії, він не встиг це здійснити: його викрили та затримали правоохоронці. Наразі проводиться розслідування.
Читайте також: Мешканець Донеччини прикидався багатодітним батьком, щоб незаконно перетнути державний кордон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:02
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
14:08, 18 березня
09:48, 16 березня
02:07, 17 березня
12:41, 18 березня
live comments feed...
Коментарі