
НОВИНИ
11:50, 23 квітня
Газові мережі Слов'янська та Лиману постраждали від масованих обстрілів рф
НОВИНИ

Фото: Донецькоблгаз
За минулий тиждень через російські обстріли на Донеччині пошкоджено понад 220 об'єктів газових мереж, внаслідок чого два населених пункти залишаються без газопостачання.
Про це повідомила пресслужба Донецькоблгазу у щотижневому дайджесті.
Ситуація у Слов'янську та Лимані
У Слов'янську виявлено одне пошкодження газових мереж внаслідок бойових дій. Фахівці оперативно працюють над усуненням аварії.
Значно гірша ситуація у Лимані, де система газопостачання зазнала 148 пошкоджень. Зокрема, зруйновано 6 метрів газопроводу, що спричинило відключення 202 абонентів. Завдяки проведеним аварійно-відновлювальним роботам вдалося відновити газопостачання для 141 абонента міста.
Також працівники Слов'янського управління газового господарства виявили три пошкодження газових мереж у селі Торець після ворожих обстрілів.
Удари по Краматорську та Костянтинівці
У Краматорську вдалося відновити газопостачання для 12 абонентів, які залишилися без газу внаслідок російських обстрілів. За зверненнями споживачів місто відновило газопостачання ще для 9 абонентів. Водночас через дві аварійні ситуації, пов'язані з газом, відключено 18 абонентів.
У Костянтинівці виявлено 13 пошкоджень на газових мережах, що спричинило відключення 90 абонентів. Після проведення аварійно-відновлювальних робіт доступ до газу відновлено для 23 абонентів міста.
Ситуація в інших населених пунктах
Село Олександро-Калинове залишається без газопостачання через активні бойові дії. Там виявлено одне пошкодження газових мереж, а 212 абонентів не мають доступу до газу.
У Дружківці внаслідок двох аварійних ситуацій без газопостачання опинились 9 абонентів.
У селі Піддубному система газопостачання зазнала 55 пошкоджень, зруйновано 132 метри газопроводу. Це призвело до відключення 276 абонентів. Хоча 12 абонентам вдалося відновити доступ до газу, нині в цьому населеному пункті розподіл газу призупинено через активні бойові дії.
Читайте також: Краматорськ знову під ударом: вночі місто атакували російські дрони
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:57
Вчора
14:35
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
11:40, 5 травня
09:29, 5 травня
13:10, 4 травня
live comments feed...
Коментарі