• Головна
  • Трагедія 7 червня 2022 року: пенсіонерка Ольга Голубова загинула від ворожого снаряда у Словʼянську
НОВИНИ
12:38, 7 червня

Трагедія 7 червня 2022 року: пенсіонерка Ольга Голубова загинула від ворожого снаряда у Словʼянську

НОВИНИ
Фото: Меморіал Слов’янської МТГ, дизайн: 6262

Фото: Меморіал Слов’янської МТГ, дизайн: 6262

Загибель на вулиці Свєтлова: як російський обстріл забрав життя пенсіонерки з Північного мікрорайону.

7 червня 2022 року приблизно о 22:30 ворожий снаряд влучив у житловий будинок на вулиці Свєтлова у Північному мікрорайоні Словʼянська, забравши життя 73-річної пенсіонерки Ольги Голубової. Трагічна іронія долі полягала в тому, що того дня жінка перенесла своє спальне місце у передпокій, сподіваючись знайти там більшу безпеку, але саме туди і потрапив ворожий боєприпас. Про це йдеться на платформі МЕМОРІАЛ Слов’янської міської територіальної громади.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber

Ольга Володимирівна народилася у селі Бакланівка Чернянського району Бєлгородської області. У 18-річному віці вона переїхала до Словʼянська, де проживала її тітка, та здобула освіту в 76 професійному художньому училищі. Згодом створила сім'ю, виховала трьох дітей та разом із чоловіком збудувала власне житло.

Трудове життя та громадська активність

Основну частину своєї професійної кар'єри Ольга Володимирівна присвятила Словʼянському керамічному комбінату, де працювала пресовщицею у цеху облицювальних плиток. Колеги визнавали її однією з найкваліфікованіших спеціалісток підприємства та активною учасницею громадських ініціатив.

За спогадами доньки, мати відзначалася надзвичайною працьовитістю та доброзичливістю, присвятивши все своє життя родині. Ольга Голубова захоплювалася квітництвом та городництвом, підтримуючи присадибну ділянку в ідеальному стані.

Жінка знайшла останній спочинок на Смольному кладовищі. У неї залишилися чоловік, троє дітей та четверо онуків.

Читайте також: У Словʼянську вшановують пам'ять дітей, які загинули внаслідок ворожих ударів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ольга Голубова #обстріл Словʼянська #загибель цивільних #Північний мікрорайон #вічна пам'ять
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...