• Головна
  • Експосадовці Слов'янського лісгоспу "зрубали" майже 15 мільйонів на фіктивних документах
НОВИНИ
10:21, 14 серпня

Експосадовці Слов'янського лісгоспу "зрубали" майже 15 мільйонів на фіктивних документах

НОВИНИ
Фото: Донецька обласна прокуратура

Фото: Донецька обласна прокуратура

У Слов'янську викрили схему незаконної вирубки дерев на мільйони гривень.

Донецька обласна прокуратура повідомила про підозру шістьом експосадовцям Слов'янського лісового господарства та начальнику відділу лісозахисного підприємства у скоєнні кількох злочинів. Обвинувачені підозрюються у незаконній порубці дерев за попередньою змовою, перевищенні службових повноважень та підробленні документів - повідомляє установа.

За версією слідства, тимчасово виконуюча обов'язки директора лісгоспу організувала злочинну схему разом з головним мікробіологом державного лісозахисного підприємства. До змови також долучилися четверо лісників підпорядкованих лісництв та провідний інженер з охорони лісу.

Підозрювані провели фіктивні лісопатологічні обстеження 790,8 гектара насаджень у Маяцькому, Катеринівському, Олександрівському та Краматорському лісництвах. При цьому чиновники навіть не виїжджали на місця для реального огляду дерев.

FacebookInstagramTelegramViber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин

Підроблені акти дозволили незаконно зрубати 50 гектарів лісу

Посадовці сфальсифікували офіційні акти обстеження та вказали у висновках неправдиві дані про ураження дерев інфекційними захворюваннями. На підставі цих фіктивних документів були виписані лісорубні квитки для законного вирубування.

Внаслідок махінацій відбулася незаконна порубка дерев на площі 50 гектарів. Експертиза встановила, що завдані державі збитки склали майже 14,7 мільйона гривень.

Окремо тимчасово виконуюча обов'язки директора, знаючи про фіктивність проведених обстежень, перерахувала лісозахисному підприємству 240 тисяч гривень бюджетних коштів за нібито виконані роботи. Це кваліфікується як розтрата державного майна.

Усіх підозрюваних посадовців звільнили з займаних посад. Досудове розслідування проводить Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Краматорську під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури.

Також читайте: Ліси Донеччини перетворилися на смертельну пастку для цивільних

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янський лісгосп #незаконна порубка #корупція #Донецька прокуратура #підроблення документів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення