
НОВИНИ
18:09, 14 жовтня 2025 р.
Залишилося кілька днів: коли слов'янцям треба сплатити за газ у жовтні
НОВИНИ

Фото: Донецькоблгаз
АТ «Донецькоблгаз» закликає споживачів не затягувати з оплатою послуг за розподіл природного газу. Крайній термін — 20 жовтня.
Про це повідомляє газова компанія.
Кошти від платежів спрямовують на підтримку газових мереж області. Зокрема, їх використовують для поточних і планових ремонтів, забезпечення цілодобової роботи аварійних бригад та підтримки критичної інфраструктури. Своєчасна оплата допомагає гарантувати безперебійне постачання газу споживачам.
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Абоненти можуть обрати зручний спосіб оплати. Доступні онлайн-сервіси на сайті компанії, термінали самообслуговування в абонентських відділах управлінь газового господарства, а також відділення банків або Укрпошти. Реквізити для оплати послуги залишаються без змін — їх можна знайти на офіційному сайті компанії.
Для перевірки стану особового рахунку можна зателефонувати до контакт-центру АТ «Донецькоблгаз» за безкоштовним номером 0-800-100-104.
Читайте також: У Слов'янську 240 споживачів без газу через обстріли: що відбувається на Донеччині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:51
Спецтема
Оголошення
08:27, Сьогодні
09:28, 1 червня
41
15:26, 29 травня
9
18:28, 30 травня
11:31, 5 червня
Коментарі