
НОВИНИ
21:02, 5 листопада
Поїзди до Краматорська та Слов'янська змінили маршрут: пасажирів пересадять на автобуси
НОВИНИ

Фото: Укрзалізниця
П'ять поїздів зупиняються на межі Харківської області.
Міністерство інфраструктури спільно з Укрзалізницею прийняли рішення тимчасово обмежити рух поїздів Краматорського напрямку, https://t.me/slv_vca/31629повідомили у Слов'янській МВА.
П'ять составів далекого сполучення тепер курсують лише до меж Харківської області. Причина — безпека пасажирів.
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Пасажири всіх п'яти поїздів отримують повідомлення через мобільний застосунок УЗ у день відправлення. У сповіщенні вказують кінцеву станцію маршруту.
Укрзалізниця організовує автобусні рейси між тимчасовою кінцевою станцією та містами Краматорськ і Слов'янськ. Пасажири зможуть пересісти з поїзда на автобус і доїхати до потрібного міста.
Обмеження торкнулися приміських поїздів у Донецькій області. Зупинили сполучення Бантишеве — Краматорськ та Словʼянськ — Райгородок.
Укрзалізниця разом із Силами оборони та правоохоронцями контролює ситуацію. Рух поїздів відновлять, коли це стане безпечним.
Читайте також: Слов'янськ та Краматорськ залишились без залізничного сполучення між собою
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:39
Вчора
09:01
Вчора
20:34
12 грудня
19:04
12 грудня
18:10
12 грудня
17:10
12 грудня
Спецтема
Оголошення
09:15, 8 грудня
00:23, 6 грудня
23:17, 8 грудня
159
12:39, 9 грудня
Коментарі