
НОВИНИ
09:18, Сьогодні
Підприємець зі Слов'янська розібрав дах цеху, щоб вивезти печі на Хмельниччину (ФОТО)
НОВИНИ

Фото: Суспільне Донбас/Юлія Підгола
30-річний підприємець Артем Маринюк переніс керамічне виробництво зі Слов'янська на Хмельниччину — на релокацію пішло три місяці, десять фур і понад 15 тисяч доларів.
Про це йдеться у матеріалі Суспільного Донбас.

Як починалась релокація
Артем Маринюк вирішив переїжджати у серпні 2025 року, коли відчув загрозу для бізнесу в Слов'янську. Нове приміщення знайшли під Кам'янець-Подільським. Сама релокація зайняла три місяці: задіяли десять фур, кілька маніпуляторів, навантажувачів та автокран. Загальні витрати тільки на переїзд склали понад 15 тисяч доларів.
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Підприємець намагався вивезти максимум — аж до вікон слов'янського цеху, характерно заклеєних скотчем. Їх демонтували на старому місці й встановили в новому приміщенні. П'ять великих печей для випалювання вивезти без демонтажу стелі не вийшло — дах цеху довелося розібрати повністю.

Що зараз відбувається на Хмельниччині
Зараз у новому приміщенні вже стоїть майже все обладнання зі слов'янського цеху. Артем каже: монтують опалення, утеплюють дах, встановили вікна — бо в приміщенні на початку не було нічого. Туди ж перевезли запас білої глини зі слов'янського заводу, щоб виробництво не залежало від нових постачальників.
Основна складність зараз — знайти фахівців для ремонту. За словами підприємця, в регіоні взимку мало людей і важко зібрати бригаду.
За два-три місяці Артем планує відновити виробництво ваз, квіткових горщиків і скарбничок. В основі — сімейний бізнес, який батьки заснували ще в 90-ті роки. Сам Артем орієнтується на стиль модерн та ар-деко.
Команда і талісман
Разом із командою і обладнанням на Хмельниччину переїхав і пес Чемп — за словами Артема, друг та "психолог" колективу. Він супроводжував команду весь шлях релокації.
Читайте також:Контррозвідник зі Слов'янська, якого боялися червоні: маловідома історія воїна УНР (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:56
Вчора
10:56
21 лютого
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
08:58, 21 лютого
08:58, 21 лютого
08:58, 21 лютого
08:58, 21 лютого
Коментарі