• Головна
  • Краматорськ, Слов'янськ, Миколаївка: поліція фіксує наслідки обстрілів Донеччини. Хроніка великої війни 24 березня (ФОТО)
НОВИНИ
10:37, Сьогодні

Краматорськ, Слов'янськ, Миколаївка: поліція фіксує наслідки обстрілів Донеччини. Хроніка великої війни 24 березня (ФОТО)

НОВИНИ
Фото: поліція Донеччини

Фото: поліція Донеччини

23 березня росія здійснила 1630 обстрілів по лінії фронту та житловому сектору регіону.

Про це повідомляють у поліції Донецької області. 

Вогонь вели по дев'яти населених пунктах: містах Краматорськ, Миколаївка, Святогірськ, Слов'янськ, селищах Малотаранівка та Олександрівка, Райгородку, а також селах Добропілля та Олександрівка.

FacebookInstagramTelegramViber- це ваші швидкі доступи до найважливіших новин

Найбільше руйнувань — у Миколаївці, де росіяни завдали два удари. Пошкоджено три багатоквартирні та два приватні будинки, а також цивільний автомобіль. У Святогірську снаряди влучили в приватний будинок, у Райгородку пошкоджена інфраструктура.

У Слов'янську FPV-дрон влучив біля багатоквартирного будинку. Руйнувань і постраждалих немає. У Краматорську внаслідок дронових атак пошкоджено цивільні автомобілі.

Загалом зруйновано або пошкоджено 15 цивільних об'єктів, з яких вісім — житлові будинки.

Поліція та СБУ відкрили кримінальні провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України — порушення законів та звичаїв війни.

Читайте також: Під Ямполем і Платонівкою гаряче: захисники зупинили всі штурми на Слов'янському напрямку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обстріли Донеччини #поліція Донецької області #атаки 23 березня #воєнні злочини #пошкодження цивільних об'єктів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення