• Головна
  • Жителям Донеччини нагадали, як використати залишок «Зимової єПідтримки»
НОВИНИ
17:39, Сьогодні

Жителям Донеччини нагадали, як використати залишок «Зимової єПідтримки»

НОВИНИ
Газоові мережі. Фото: Донецькоблгаз

Газоові мережі. Фото: Донецькоблгаз

У «Донецькоблгазі» закликали абонентів не втрачати кошти державної програми «Зимова єПідтримка». Використати залишок можна для оплати послуги з розподілу природного газу.

За інформацією АТ «Донецькоблгаз», до 30 червня абоненти компанії можуть використати залишок коштів державної програми «Зимова єПідтримка» («Зимова 1000») для оплати послуги з розподілу природного газу. Після цієї дати невикористані кошти повернуться до державного бюджету.

Сплатити послугу можна через онлайн-платіжні сервіси, у відділеннях банків або «Укрпошти». Для безготівкової оплати необхідно додати картку «Національний кешбек» до Apple Pay або Google Pay та обрати її під час розрахунку.

У компанії зазначили, що реквізити для оплати послуги розподілу природного газу залишаються без змін. Дізнатися суму до сплати абоненти можуть у контакт-центрі за номером 0-800-100-104.

Також у «Донецькоблгазі» повідомили, що програма «Національний кешбек» продовжує діяти, а її новий етап стартує вже у липні.

Читайте також: Через атаки РФ у Слов’янську виникли проблеми з газопостачанням

Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донецькоблгаз #Зимова єПідтримка #Зимова 1000 #Національний кешбек #розподіл газу #оплата газу #Донеччина.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення