
НОВИНИ
08:28, Сьогодні
Росіяни 23 рази штурмували Слов'янський напрямок: зведення Генштабу (ФОТО)
НОВИНИ

Навчання українських воїнів. Фото: 7 корпус ДШВ
Російські війська продовжують активні штурмові дії на Донеччині. Найбільшу активність серед трьох напрямків зафіксовано на Слов'янському, де ворог здійснив 23 атаки.
Про ситуацію на фронті станом на 08:00 12 липня повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України. За даними військових, протягом минулої доби на фронті відбулося 260 бойових зіткнень.
На Слов'янському напрямку українські захисники відбили 23 штурмові дії противника. Російські війська атакували в районах Пискунівки, Кривої Луки, Закітного та Різниківки, а також у напрямку Рай-Олександрівки.

На Лиманському напрямку окупанти 11 разів намагалися прорвати українську оборону. Бойові дії точилися в районах Лимана, Ставків і Діброви, а також у напрямках Новоселівки та Дружелюбівки.

На Краматорському напрямку російські війська здійснили 10 атак. Штурмові дії зафіксовані в районі Тихонівки, а також у напрямках Федорівки Другої, Малинівки та Никифорівки.

Загалом, за інформацією Генерального штабу ЗСУ, минулої доби втрати російських військ становили 1320 окупантів. Також Сили оборони України знищили чотири танки, шість бойових броньованих машин, 53 артилерійські системи, чотири реактивні системи залпового вогню, дві ракети, 15 наземних робототехнічних комплексів, 2034 безпілотники, 428 одиниць автомобільної та п'ять одиниць спеціальної техніки ворога.
Читайте також: Росіяни вдарили ФАБами по центру Слов'янська: загинув чоловік, є поранені
Залишайтесь на зв’язку з Чернівцями та Буковиною! Наші сторінки у Telegram, Instagram, Facebook
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:36
10 липня
16:39
10 липня
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
12:48, 3 липня
12:48, 3 липня
09:53, 30 червня
Коментарі