Сезон на студентські пошуки житла в повній мірі. Шановні студенти, незважаючи на те, що тривають літні канікули ще в процесі їх проведення, слід було б почати шукати житло на навчальний рік. Ми підкажемо, в шести кроках, що ви повинні знати.

Найпізніше в серпні потрібно почати шукати житло на час навчального року. Найбільш привабливі пропозиції здачі в оренду зникають, в той час як свіжі булочки. Це також період, коли ціни пропозицій можуть ковзати вгору, тому варто знати, як зняти квартиру у Львові подобово без посередників та не дати себе обдурити. Ви не маете насправді другого виходу, як орендувати квартиру. Якщо просто не вистачає місць у гуртожитку, то часу на пошук житла не так вже й багато.

Де шукати оголошення?

Найпопулярнішим способом пошуку житла є оголошення, розміщені в Інтернеті. У сервісі нерухомості оголошення оновлюються досить широко і мають обширну галерею фотографій. Такі можливості і багато іншого дає, зокрема сервіс. Ви знайдете тут широкий спектр пропозицій квартир для оренди, так і номерів. Сервіс має у своїй базі понад 100 тис. оголошень про оренду квартир і кімнат.

Варто під час пошуків житла використовувати різні функції пошуку, які надає сервіс. У пошуку оголошень ви можете вибрати, тип нерухомості, який ви шукаєте, чи це квартира або номер, звуження визначення місця розташування ви можете визначити, вибравши населений пункт і район, а потім-кращі ціни і поверхні приміщень.

Проживаючи в пошуковій докладний існує можливість вибору місця розташування з точністю до вулиці, на якій ви хотіли б жити, а також позначення інших особливостей, що ваша станція повинна мати. Такими можуть бути, зокрема: поверх, стан квартири, рік побудови, рівень шуму в квартирі. Ви можете вибрати також такі пропозиції, які мають фото -, відео-або позначені на прикладеній до оголошення карті. Користувачі, які шукають нерухомість для оренди дуже часто шукають їх, вибравши розширений пошук, тому так важливо, щоб оголошення заповнили якомога більше полів на вкладці додати оголошення, тому що це збільшує шанс знайти клієнта.

Пропозиції оренди квартири, ви також шукайте у місцевій пресі. Оголошення там, публікуються у спеціальних розділах оголошень. Однак розмістити інформацію в зародковому стані, про заклади, в основному, в якому районі знаходиться, і контакт власника.

Поширений спосіб інформування про квартиру в оренду, є також оголошення, розміщені в інформаційних пунктах у вузах. Там розташовують свої пропозиції, в основному, люди, які мають нерухомість у безпосередній близькості від навчальних закладів. В основному це пропозиції від приватних осіб.