Супруга славянского актвивиста Михаила Нечипоренко, Оксана, выдвинула себя на должность зама мэра

Славянским исполкомом ещё в прошлом месяце объявлен конкурс на должность заместителя городского головы. Прошёл месяц, но публично о своих намерениях стать заместителем мэра пока никто не объявил. Так было то воскресенья, 2 августа.

В воскресенье же, на проходившем Вече Михаил Нечипоренко объявил о том, что его супруга, Оксана Нечипоренко хочет выдвинуть свою кандидатуру на данную должность.

 Одним из условий для участие в конкурсе является представление кандидатом программы первоочередных шагов по стабилизации социально-экономической ситуации, реформированию и эффективной деятельности городского хозяйства.

Выступающий удивился данному требованию, так как сам и.о. городского головы Олег Зонтов в качестве примера до сих пор не представил своей подобной программы.

Тем не менее, на Вече быза зачитана программа Оксаны Нечипоренко, которая будет подана на конкурс. Представляем её здесь:

Програма фінансово-економічної стабілізації рідного міста Слов`янська.

Управлінський апарат Слов`янська десятиріччями не зазнавав ні серйозних антикорупційних перевірок, ні оновлення стосовно вимог часу та ефективності. З кожним приходом нових міських голів, виконавчий і обслуговуючий штат міської ради збільшувався на кількість «своїх» людей, оплата праці яких зрештою обтяжувала міський бюджет. А злагоджена робота деяких нечистих на руку працівників управлінського апарату міста, фіскальної служби, правоохоронних органів та зацікавлених представників бізнесу створили діючи схеми шахрайства в комунальній сфері, в боротьбі з бізнесовими конкурентами та інше. Треба розуміти, що часу і ресурсів змарновано дуже багато. Так, справи у ЖКГ, а це те по чому мешканці Слов’янська оцінюють якість життя в місті, вкрай занедбані. Тому швидких результатів чекати не варто, але дещо можна зробити вже зараз і дати впевненість слов’янцям, що в країні і місті дійсно відбуваються зміни в кращу сторону.
Моїми першими кроками на посаді заступника міського голови будуть:
1.Запровадження прозорості в роботі міської ради та відділів.
2. Залучення громадськості до обговорення та прийняття рішень..
3. Оптимізація і підвищення ефективності роботи.
4. Аналіз кредитоспроможності, інвестиційної привабливості і ефективності освоєння інвестицій.
5. Аналіз економічно-виробничої діяльності .
6. Поширення інформації про інвестиційні можливості. Розкрутка бренда «Слов`янський курорт».

1.Для підвищення прозорості використання бюджетних коштів модернізую існуючий сайт міської ради з можливістю отримання інформації в режимі он-лайн про надходження до бюджету, його витрати з обов`язковим зазначенням відповідальних осіб, з максимально широкою інформацією : коли, кому, за що.
2.Прийшов час кожному з нас усвідомити себе повноправним і відповідальним господарем рідного міста. Можемо уявити, що Слов`янськ - це велике підприємство, а ми, мешканці,- це і працівники, і акціонери, і інвестори, і користувачі одночасно. Тому для реалізації будь-яких проектів, або при загрозах і проблемах, в першу чергу, має бути поінформована громада міста, жителі міста повинні мати можливість донести свої поради і пропозиції до управлінського апарату і обраних депутатів. В Слов’янську достатня кількість розумних, порядних, патріотичних та громадсько-активних жителів спроможних керувати своїм містом. Тому я докладатиму максимум зусиль для налагодження зручних і зрозумілих для громадськості форм діалогу і адекватних подальших дій та рішень по результатам цих діалогів. Тісна співпраця з ЗМІ.
3.Сьогоднішня ситуація у Слов’янську вимагає тотальної економії витрат, і коли ми вже вимагаємо від простих громадян «затягти паски» то, напевно, треба продемонструвати приклад. Вважаю, що необхідно провести такі заходи:
А) аналіз ефективності використання бюджетних коштів, аналіз доцільності кількості працівників відділів міської ради та комунальних підприємств, оцінка економічної доцільності закордонних відряджень працівників міської ради з обміну досвідом.
Б)Провести, хоча б поверхневий, структурний аналіз всіх доходів і витрат міста.
В) Провести аналіз споживання продуктів, послуг, промислової продукції , одночасно дослідити структуру, науково-виробничі потужності місцевих підприємств і підприємців, щоб заохотити бізнес максимально розміщувати замовлення на підприємствах Слов’янська.
4. Щодо залучення кредитних коштів. Вважаю необхідним зробити поглиблений економічний аналіз надання місту статусу курортного. Слов`янці мають право знати всі переваги і недоліки щодо цього пріоритетного напрямку. Адже розвиток курортної сфери конфліктує з розвитком деяких підприємств , особливо з такими застарілими засобами екологічної безпеки, які зараз є в наявності цих підприємств. Також розвиток курортної сфери міста ставить вимоги перед навчальними закладами щодо відповідної підготовки спеціалістів з обслуговування гостей міста.
5. Для того, щоб бути більш переконливими в інвестиційній привабливості для зовнішніх інвесторів треба створити умови, аби самі мешканці інвестували у власне місто, тим самим доводячи потенційним інвесторам те, що самі слов’янці вірять у перспективи свого міста.
Одним з найбільших джерел для стабілізації можуть бути зовнішні фінансові вливання. Вже зараз йдуть певні надходження, і в перспективі передбачаються доволі поважні кошти. Але ці кошти, за прогнозами, вкладатимуться у інфраструктурні проекти і для Слов’янська, в плані створення робочих місць, матимуть скороминучий ефект. Тому треба розробити таку модель освоєння коштів , щоб вони давали і вторинний, довготривалий ефект – створення попутних виробничих потужностей, які продовжуватимуть свою діяльність і по завершенню освоєння інвестиційних коштів. Обов`язковими мають бути розроблені і впроваджені заходи щодо створення і розкрутки бренду « Слов`янський курорт», без чого вважаю неможливим розвиток курортної сфери міста.
Окремо хотілося б визначити ще одну проблему – тарифи на комунальні послуги. Високі ціни на комунальні послуги вимивають з сукупного доходу міста значні кошти на користь олігархічних груп і не ефективних керівників комунальних підприємств, що відчутно знижує власний інвестиційний потенціал міста.
Також групою моїх знайомих було створено Україно-Норвезький ресурсний центр. Вже зараз в Норвегії існує коло людей , що організувалися в клуб допомоги Україні, але сотні мільйонів євро йдуть на рахунки КМУ і розчиняються там. Можна залучити ці кошти напряму в окремі програми по розвитку Слов’янська.
Ще одним дуже потужним джерелом зміцнення фінансової стабільності є наші діти. Якщо вже зараз інвестувати кошти у зміну та удосконалення шкільної програми, то вже через п’ять років у нас з’являться нові громадяни: ініціативні і відповідальні.
Вірю в наше рідне місто і наших земляків. Вірю в наші спільні можливості.

славянск новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
653 просмотра в марте
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Виолетта Тесленко. Блог
Когда я написала свой первый текст в качестве блогера для этого сайта, о том, почему люди стесняются раздеваться на пляже, я получила очень здравый ответ в комментах: “И если честно, да, стремно, когда молодые женщины и мужчины выглядят как бегемоты. С нынешними условиями, люди могут позволить себе выглядеть хорошо.” А ведь действительно, вокруг полно спортзалов, куча информации о здоровом образе жизни, нет дефицита нормальных продуктов и при этом огромное...
Криминал
СБУ фіксує активізацію спецслужб РФ із втручання у виборчі процеси в Україні через використання соціальних мереж з метою маніпулювання громадською думкою Фахівці СБ зафіксували, що з кінця 2018 року напрямки інформаційного впливу РФ змістилися у площину масового поширення тенденційної інформації щодо неможливості проведення в Україні чесних виборів Президента, а також розпалювання міжконфесійної ворожнечі на тлі отримання українською церквою Томосу. Разом...
Культура
В библиотеке должна быть тишина. Но одновременно библиотека - это культурный центр, где сложно промолчать. А что делать, если захотелось устроить вечеринку в библиотеке? Луганская областная универсальная научная библиотека придумала, как решить этот вопрос. И вот решение: организует координацию, оборудует помещения и предоставит особую атмосферу. Потом приезжает команда с Радио Сковорода и обеспечивает онлайн-трансляцию по всем библиотекам, которые присоед...
Разное
К Украине приближается циклон с атмосферными фронтами, который принесет дожди, ветер и снег. Об этом сообщила синоптик Наталья Диденко на своей странице в Facebook. «Циклон – антициклон, дождь – солнце, облака – синее небо, штиль – ветер. Примерно так сейчас выглядит наш март. Вот с завтра опять циклон. С атмосферными фронтами», – написала она. По ее словам, 22 марта в большинстве областей Украины пройдут дожди. Однако в южной части страны осадков не ожид...
Культура
У Слов’янську проходить поетичний фестиваль імені слов’янського поета, журналіста, патріота Олександра Романька. На фестиваль-конкурс завітали учасники зі всієї України. Є представники з Лиману, Краматорська, Костянтинівки, Бахмута, Покровська, Маріуполя, Харківщини, Вінниччини, Львівщини та інших міст. Свої привітання учасникам конкурсу передав відомий український поет та письменник Сергій Жадан. Присутніх також привітали Борис Песін - представник товарис...
Экология
Від людини залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує…Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах. Це життя. І наш обов’язок –зберегти його. 23 березня 2019 року о 10:00 працівниками Донецького рибоохоронного патруля буде здійснено прибирання берегів водойм Донеччини. Дана акція присвячена Всесвітньому дню води. Адже чиста вода - запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і попул...
Общество
Сегодня на центральной площади прошла акция, посвященная Всемирному дню борьбы с туберкулезом, который ежегодно проходит 24 марта. Акцию в Славянске провела ОО "Наша допомога" совместно с Красным Крестом, областным центром по борьбе со СПИДом и городским противотуберкулезным диспансером. Суть акции в том, чтоб обратить внимание жителей на проблему, которая уже много лет существует в Украине. Как пояснила представитель ОО "Наша допомога" Любовь Хрипкова, на...
Происшествия
Вчера в Славянске на Старогородском кладбище, где на сегодняшний день проходит реконструкция, поймали вандалов.  Информация об инциденте появилась в социальной сети Facebook (Славянск в фотографиях).  Злоумышленники хотели вытащить трубы из надгробных конструкций. Местные жители вызвали полицию и волонтеров поисковой организации "Плацдарм". Читайте также: "Наш Славянск – это практически сплошное кладбище" - руководитель поисковой организации "Плацдарм" Как...
Общество
Сегодня коммунальное предприятие Славгорводоканал проводит ремонтные работы на водопроводных сетях города.  Об этом сообщают на официальном сайте предприятия.  Работы будут проводиться по следующим адресам:  -ул.Почтовая 54, -ул.Кутузова 10, -ул.Командирская 16, -ул.Зеленая, -ПТУ. Во время проведения ремонта возможны перебои в водоснабжении нескольких районов Славянска:  -центральная часть города -м-н Химик -м-н Артема Новость в тему: 21 марта возможно сок...