Супруга славянского актвивиста Михаила Нечипоренко, Оксана, выдвинула себя на должность зама мэра

Славянским исполкомом ещё в прошлом месяце объявлен конкурс на должность заместителя городского головы. Прошёл месяц, но публично о своих намерениях стать заместителем мэра пока никто не объявил. Так было то воскресенья, 2 августа.

В воскресенье же, на проходившем Вече Михаил Нечипоренко объявил о том, что его супруга, Оксана Нечипоренко хочет выдвинуть свою кандидатуру на данную должность.

 Одним из условий для участие в конкурсе является представление кандидатом программы первоочередных шагов по стабилизации социально-экономической ситуации, реформированию и эффективной деятельности городского хозяйства.

Выступающий удивился данному требованию, так как сам и.о. городского головы Олег Зонтов в качестве примера до сих пор не представил своей подобной программы.

Тем не менее, на Вече быза зачитана программа Оксаны Нечипоренко, которая будет подана на конкурс. Представляем её здесь:

Програма фінансово-економічної стабілізації рідного міста Слов`янська.

Управлінський апарат Слов`янська десятиріччями не зазнавав ні серйозних антикорупційних перевірок, ні оновлення стосовно вимог часу та ефективності. З кожним приходом нових міських голів, виконавчий і обслуговуючий штат міської ради збільшувався на кількість «своїх» людей, оплата праці яких зрештою обтяжувала міський бюджет. А злагоджена робота деяких нечистих на руку працівників управлінського апарату міста, фіскальної служби, правоохоронних органів та зацікавлених представників бізнесу створили діючи схеми шахрайства в комунальній сфері, в боротьбі з бізнесовими конкурентами та інше. Треба розуміти, що часу і ресурсів змарновано дуже багато. Так, справи у ЖКГ, а це те по чому мешканці Слов’янська оцінюють якість життя в місті, вкрай занедбані. Тому швидких результатів чекати не варто, але дещо можна зробити вже зараз і дати впевненість слов’янцям, що в країні і місті дійсно відбуваються зміни в кращу сторону.
Моїми першими кроками на посаді заступника міського голови будуть:
1.Запровадження прозорості в роботі міської ради та відділів.
2. Залучення громадськості до обговорення та прийняття рішень..
3. Оптимізація і підвищення ефективності роботи.
4. Аналіз кредитоспроможності, інвестиційної привабливості і ефективності освоєння інвестицій.
5. Аналіз економічно-виробничої діяльності .
6. Поширення інформації про інвестиційні можливості. Розкрутка бренда «Слов`янський курорт».

1.Для підвищення прозорості використання бюджетних коштів модернізую існуючий сайт міської ради з можливістю отримання інформації в режимі он-лайн про надходження до бюджету, його витрати з обов`язковим зазначенням відповідальних осіб, з максимально широкою інформацією : коли, кому, за що.
2.Прийшов час кожному з нас усвідомити себе повноправним і відповідальним господарем рідного міста. Можемо уявити, що Слов`янськ - це велике підприємство, а ми, мешканці,- це і працівники, і акціонери, і інвестори, і користувачі одночасно. Тому для реалізації будь-яких проектів, або при загрозах і проблемах, в першу чергу, має бути поінформована громада міста, жителі міста повинні мати можливість донести свої поради і пропозиції до управлінського апарату і обраних депутатів. В Слов’янську достатня кількість розумних, порядних, патріотичних та громадсько-активних жителів спроможних керувати своїм містом. Тому я докладатиму максимум зусиль для налагодження зручних і зрозумілих для громадськості форм діалогу і адекватних подальших дій та рішень по результатам цих діалогів. Тісна співпраця з ЗМІ.
3.Сьогоднішня ситуація у Слов’янську вимагає тотальної економії витрат, і коли ми вже вимагаємо від простих громадян «затягти паски» то, напевно, треба продемонструвати приклад. Вважаю, що необхідно провести такі заходи:
А) аналіз ефективності використання бюджетних коштів, аналіз доцільності кількості працівників відділів міської ради та комунальних підприємств, оцінка економічної доцільності закордонних відряджень працівників міської ради з обміну досвідом.
Б)Провести, хоча б поверхневий, структурний аналіз всіх доходів і витрат міста.
В) Провести аналіз споживання продуктів, послуг, промислової продукції , одночасно дослідити структуру, науково-виробничі потужності місцевих підприємств і підприємців, щоб заохотити бізнес максимально розміщувати замовлення на підприємствах Слов’янська.
4. Щодо залучення кредитних коштів. Вважаю необхідним зробити поглиблений економічний аналіз надання місту статусу курортного. Слов`янці мають право знати всі переваги і недоліки щодо цього пріоритетного напрямку. Адже розвиток курортної сфери конфліктує з розвитком деяких підприємств , особливо з такими застарілими засобами екологічної безпеки, які зараз є в наявності цих підприємств. Також розвиток курортної сфери міста ставить вимоги перед навчальними закладами щодо відповідної підготовки спеціалістів з обслуговування гостей міста. 
5. Для того, щоб бути більш переконливими в інвестиційній привабливості для зовнішніх інвесторів треба створити умови, аби самі мешканці інвестували у власне місто, тим самим доводячи потенційним інвесторам те, що самі слов’янці вірять у перспективи свого міста.
Одним з найбільших джерел для стабілізації можуть бути зовнішні фінансові вливання. Вже зараз йдуть певні надходження, і в перспективі передбачаються доволі поважні кошти. Але ці кошти, за прогнозами, вкладатимуться у інфраструктурні проекти і для Слов’янська, в плані створення робочих місць, матимуть скороминучий ефект. Тому треба розробити таку модель освоєння коштів , щоб вони давали і вторинний, довготривалий ефект – створення попутних виробничих потужностей, які продовжуватимуть свою діяльність і по завершенню освоєння інвестиційних коштів. Обов`язковими мають бути розроблені і впроваджені заходи щодо створення і розкрутки бренду « Слов`янський курорт», без чого вважаю неможливим розвиток курортної сфери міста.
Окремо хотілося б визначити ще одну проблему – тарифи на комунальні послуги. Високі ціни на комунальні послуги вимивають з сукупного доходу міста значні кошти на користь олігархічних груп і не ефективних керівників комунальних підприємств, що відчутно знижує власний інвестиційний потенціал міста.
Також групою моїх знайомих було створено Україно-Норвезький ресурсний центр. Вже зараз в Норвегії існує коло людей , що організувалися в клуб допомоги Україні, але сотні мільйонів євро йдуть на рахунки КМУ і розчиняються там. Можна залучити ці кошти напряму в окремі програми по розвитку Слов’янська.
Ще одним дуже потужним джерелом зміцнення фінансової стабільності є наші діти. Якщо вже зараз інвестувати кошти у зміну та удосконалення шкільної програми, то вже через п’ять років у нас з’являться нові громадяни: ініціативні і відповідальні.
Вірю в наше рідне місто і наших земляків. Вірю в наші спільні можливості.

славянск новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Коммунальным предприятием "Славгорводоканал" разработан перечень мероприятий для включения в Инвестиционную программу на 2020 год. Инвестиционную программу разрабатывают с целью определения обоснованности запланированных предприятием капиталовложений и затрат в структуре инвестиционной составляющей тарифов на централизованное водоснабжение и водоотвод по регулируемому тарифу на принципах экономической целесообразности, а также целевого использования средст...
Общество
16 июня 2019 года верующие православного обряда празднуют Троицу. Это один из важнейших христианских праздников. У этого праздника также есть еще одно название - Пятидесятница. Оно указывает на дату празднования - на пятидесятый день после Пасхи.  Считается, что Троицу решили установить апостолы, которых еще называют учениками Иисуса Христа. Они хотели закрепить в памяти людей это событие. Согласно библейским сказаниям, после своего Воскресения Иисус Христ...
Общество
Тато — це важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо й так само вагомо, як і мама. Тато — найрідніша людину, яка разом з мамою кожному з нас подарувала життя. Внесок татусів у виховання дітей дуже великий та необхідний. В Україні офіційного Дня батька не було. 8 травня 2019 року Кабінет міністрів ухвалив Указ Президента «Про День батька». Згідно з ним, в Україні офіційно відзначатимуть День батька у третю неділю червня. Цьогоріч свято припадає...
Культура
За окном солнце и летняя жара. Мы сделали подборку фильмов, в которых главные события происходят летом. Кто-то из них отправляется в отпуск или путешествие, кто-то влюбляется, кто-то хочет сделать этот мир лучше. Какой ваш любимый фильм о лете? Поделитесь в комментариях. Ниже пять фильмов с летним настроением: 1. Притворись моей женой Главную героиню сыграла трогательная и смешная Дженнифер Энистон, а в главной мужской роли всеми любимый Адам Сэндлер. Филь...
Общество
Щоб відпочити та відновитися, більшості здорових людей потрібно спати 7-9 годин на добу. Але часто ми жертвуємо кількома годинам сну заради дотримання дедлайнів, виконання домашніх справ, вечірок із друзями або нічного сеансу в кіно. І щоразу сподіваємося відіспатися на вихідних. Але відкладати повноцінний сон на вихідні — не найкраща ідея. Хоча в понеділок ми дійсно можемо почуватися краще, цей ефект не триватиме довго. Про те, скільки треба спати, щоб вс...
Общество
На сайте местных петиций города Славянска просят установить детскую площадку по улице Васильевской.  Автор петиции Алена Струкова говорит о том, что в центре города по улице Васильевская 56 и 58, детская площадка находится в ужасном состоянии. По словам женщины, на горке опасно кататься, можно порвать одежду и получить ссадины на теле, так как горка насквозь дырявая и из нее торчит метал. Качеля, на которой катаются дети, так же поломана, на одной из них н...
Общество
Напередодні свята Дня Святої Трійці співробітники 6-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області провели інструктажі з питань пожежної безпеки з керівниками та прихожанами храмів. Рятувальники інформують, яких правила повинні дотримуватись під час богослужінь у храмах, щоб запобігти виникнення нештатних ситуацій, а саме: - під час богослужіння в церкві зберігати безпечну відстань один від одного, жінкам ретельно зав'язувати...
Общество
Пляжный сезон в самом разгаре, и многие уже сейчас планируют свои отпуска или стараются в выходные выкроить время для посещения пляжа. Но просто приехать на пляж, упасть на песок до вечера и периодически заходить в водоем охладиться – это еще не все. К отдыху нужно подготовиться, чтоб сделать его максимально комфортным. А для этого нужно посетить ряд магазинов и потратить часть «золотого запаса». Сколько же стоит в Славянске собрать пляжную сумку? Мы соста...
Общество
На информационных страницах участников уже размещены результаты внешнего независимого оценивания по украинскому языку и литературе, математике и физике. Участники могут также загрузить карты результатов и скан-копии бланков ответов по этим предметам. Об этом сообщили на сайте украинского центра оценивания качества образования. В случае возникновения сомнений в правильности установки результата участник внешнего независимого оценивания может подать апелляци...