Супруга славянского актвивиста Михаила Нечипоренко, Оксана, выдвинула себя на должность зама мэра

Славянским исполкомом ещё в прошлом месяце объявлен конкурс на должность заместителя городского головы. Прошёл месяц, но публично о своих намерениях стать заместителем мэра пока никто не объявил. Так было то воскресенья, 2 августа.

В воскресенье же, на проходившем Вече Михаил Нечипоренко объявил о том, что его супруга, Оксана Нечипоренко хочет выдвинуть свою кандидатуру на данную должность.

 Одним из условий для участие в конкурсе является представление кандидатом программы первоочередных шагов по стабилизации социально-экономической ситуации, реформированию и эффективной деятельности городского хозяйства.

Выступающий удивился данному требованию, так как сам и.о. городского головы Олег Зонтов в качестве примера до сих пор не представил своей подобной программы.

Тем не менее, на Вече быза зачитана программа Оксаны Нечипоренко, которая будет подана на конкурс. Представляем её здесь:

Програма фінансово-економічної стабілізації рідного міста Слов`янська.

Управлінський апарат Слов`янська десятиріччями не зазнавав ні серйозних антикорупційних перевірок, ні оновлення стосовно вимог часу та ефективності. З кожним приходом нових міських голів, виконавчий і обслуговуючий штат міської ради збільшувався на кількість «своїх» людей, оплата праці яких зрештою обтяжувала міський бюджет. А злагоджена робота деяких нечистих на руку працівників управлінського апарату міста, фіскальної служби, правоохоронних органів та зацікавлених представників бізнесу створили діючи схеми шахрайства в комунальній сфері, в боротьбі з бізнесовими конкурентами та інше. Треба розуміти, що часу і ресурсів змарновано дуже багато. Так, справи у ЖКГ, а це те по чому мешканці Слов’янська оцінюють якість життя в місті, вкрай занедбані. Тому швидких результатів чекати не варто, але дещо можна зробити вже зараз і дати впевненість слов’янцям, що в країні і місті дійсно відбуваються зміни в кращу сторону.
Моїми першими кроками на посаді заступника міського голови будуть:
1.Запровадження прозорості в роботі міської ради та відділів.
2. Залучення громадськості до обговорення та прийняття рішень..
3. Оптимізація і підвищення ефективності роботи.
4. Аналіз кредитоспроможності, інвестиційної привабливості і ефективності освоєння інвестицій.
5. Аналіз економічно-виробничої діяльності .
6. Поширення інформації про інвестиційні можливості. Розкрутка бренда «Слов`янський курорт».

1.Для підвищення прозорості використання бюджетних коштів модернізую існуючий сайт міської ради з можливістю отримання інформації в режимі он-лайн про надходження до бюджету, його витрати з обов`язковим зазначенням відповідальних осіб, з максимально широкою інформацією : коли, кому, за що.
2.Прийшов час кожному з нас усвідомити себе повноправним і відповідальним господарем рідного міста. Можемо уявити, що Слов`янськ - це велике підприємство, а ми, мешканці,- це і працівники, і акціонери, і інвестори, і користувачі одночасно. Тому для реалізації будь-яких проектів, або при загрозах і проблемах, в першу чергу, має бути поінформована громада міста, жителі міста повинні мати можливість донести свої поради і пропозиції до управлінського апарату і обраних депутатів. В Слов’янську достатня кількість розумних, порядних, патріотичних та громадсько-активних жителів спроможних керувати своїм містом. Тому я докладатиму максимум зусиль для налагодження зручних і зрозумілих для громадськості форм діалогу і адекватних подальших дій та рішень по результатам цих діалогів. Тісна співпраця з ЗМІ.
3.Сьогоднішня ситуація у Слов’янську вимагає тотальної економії витрат, і коли ми вже вимагаємо від простих громадян «затягти паски» то, напевно, треба продемонструвати приклад. Вважаю, що необхідно провести такі заходи:
А) аналіз ефективності використання бюджетних коштів, аналіз доцільності кількості працівників відділів міської ради та комунальних підприємств, оцінка економічної доцільності закордонних відряджень працівників міської ради з обміну досвідом.
Б)Провести, хоча б поверхневий, структурний аналіз всіх доходів і витрат міста.
В) Провести аналіз споживання продуктів, послуг, промислової продукції , одночасно дослідити структуру, науково-виробничі потужності місцевих підприємств і підприємців, щоб заохотити бізнес максимально розміщувати замовлення на підприємствах Слов’янська.
4. Щодо залучення кредитних коштів. Вважаю необхідним зробити поглиблений економічний аналіз надання місту статусу курортного. Слов`янці мають право знати всі переваги і недоліки щодо цього пріоритетного напрямку. Адже розвиток курортної сфери конфліктує з розвитком деяких підприємств , особливо з такими застарілими засобами екологічної безпеки, які зараз є в наявності цих підприємств. Також розвиток курортної сфери міста ставить вимоги перед навчальними закладами щодо відповідної підготовки спеціалістів з обслуговування гостей міста.
5. Для того, щоб бути більш переконливими в інвестиційній привабливості для зовнішніх інвесторів треба створити умови, аби самі мешканці інвестували у власне місто, тим самим доводячи потенційним інвесторам те, що самі слов’янці вірять у перспективи свого міста.
Одним з найбільших джерел для стабілізації можуть бути зовнішні фінансові вливання. Вже зараз йдуть певні надходження, і в перспективі передбачаються доволі поважні кошти. Але ці кошти, за прогнозами, вкладатимуться у інфраструктурні проекти і для Слов’янська, в плані створення робочих місць, матимуть скороминучий ефект. Тому треба розробити таку модель освоєння коштів , щоб вони давали і вторинний, довготривалий ефект – створення попутних виробничих потужностей, які продовжуватимуть свою діяльність і по завершенню освоєння інвестиційних коштів. Обов`язковими мають бути розроблені і впроваджені заходи щодо створення і розкрутки бренду « Слов`янський курорт», без чого вважаю неможливим розвиток курортної сфери міста.
Окремо хотілося б визначити ще одну проблему – тарифи на комунальні послуги. Високі ціни на комунальні послуги вимивають з сукупного доходу міста значні кошти на користь олігархічних груп і не ефективних керівників комунальних підприємств, що відчутно знижує власний інвестиційний потенціал міста.
Також групою моїх знайомих було створено Україно-Норвезький ресурсний центр. Вже зараз в Норвегії існує коло людей , що організувалися в клуб допомоги Україні, але сотні мільйонів євро йдуть на рахунки КМУ і розчиняються там. Можна залучити ці кошти напряму в окремі програми по розвитку Слов’янська.
Ще одним дуже потужним джерелом зміцнення фінансової стабільності є наші діти. Якщо вже зараз інвестувати кошти у зміну та удосконалення шкільної програми, то вже через п’ять років у нас з’являться нові громадяни: ініціативні і відповідальні.
Вірю в наше рідне місто і наших земляків. Вірю в наші спільні можливості.

славянск новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
653 просмотра в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
19 января - Крещение Господне - это третий и завершающий праздник рождественско-новогоднего цикла. С Крещением Господним связывают крещение в Иордане Христа. Когда Иисус Христос достиг 30-летнего возраста, он принял крещение от Иоанна Крестителя в реке Иордан. Купаться в этот день - символическое очищение от грехов и духовное перерождение. Считается, что 19 января вода целебная, а кто искупается в ледяной воде - не заболеет, а наоборот укрепит здоровье на...
Культура
Водохреща - завершальне свято різдвяно-новорічних святкувань. Православні та греко-католицькі християни відзначають його 19 січня. Цей день відзначають на честь хрещення Ісуса Христа у водах ріки Йордан. За традицією, в цей день освячують воду в церквах, також освячують річки, стави й озера. Головним святковим обрядом є купання в ополонці. Християни вірять, що опівночі на Водохреща вода має цілющі властивості, і якщо її набрати – вона збереже свої якості в...
Общество
В эти выходные Славянск ожидает пасмурная погода, 19 января возможен снег. Днем в субботу температура будет в пределах +1 +3 градусов. В воскресенье днем до -7 градусов. Ночью до -12 градусов. Влажность воздуха 93-97%. Атмосферное давление 755-764 мм. В субботу ветер достигнет 6 м в секунду, но в воскресенье стихнет до 1-2 м в секунду. На следующей неделе синоптики обещают снегопады и усиливающиеся к ночи заморозки до -14 градусов.
Культура
23 лютого у Слов’янську в центральній бібліотеці ім. Михайла Петренка відбудеться відкритий конкурс читців, поетів та художників "Любіть Україну". Організатором Конкурсу є Донецький обласний навчально-методичний центр культури, співорганізатором – Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.   До участі в конкурсі можуть долучитися всі охочі. Участь є безкоштовною і проходить у два тури. Перший тур – відбірковий. Другий тур – з...
Общество
На офіційному сайті Слов’янської міської ради повідомляють, що на теперішній час відділ по роботі із зверненнями громадян знаходиться у приміщенні Слов’янської міської ради (кабінет №115, 1 поверх). Графік прийому громадян: понеділок — четвер: 8-00 до 17-00 .  п'ятниця: 8-00 до 16-00.  перерва: 12-00 до 13-00. Контактний телефон: (06262) 3-57-38.
Культура
19 января православные христиане празднуют Крещение Господне. График божественных литургия и освящения воды в Славянске и Святогорске. Свято-Воскресенский Храм (Славянский курорт) 18 января:7.30 – первая праздничная служба, по окончании водоосвящение10-00 – первое водоосвящение19 января:7.30 - праздничная литургия,9.30 - водоосвящение во дворе храма. Крестный ход, освящение воды в пруду.Храм Святого Духа (Центральная площадь) 18 января:7.30 - Божественная...
Культура
Скіфи - слово грецького походження, котре у сучасній науковій та художній літературі застосовується до практично всіх кочових племен, що мешкали у VII-III ст. до н. е. на землях Великого Євразійського Степу, тобто від степів сучасної України на заході й до сучасної Монголії та Китаю на сході. Всю цю територію іноді називають Велика Скіфія. Відомості про скіфів засвідчують грецькі (особливо Геродот) і римські автори та археологічні знахідки. З території суч...
Опрос
Завтра в Украине будут праздновать еще один крупный праздник - Крещение. Мы решили узнать у некоторых жителей Славянска, собираются ли они нырять в прорубь на Крещение. Также мы спросили, как они готовятся к зимнему купанию, почему и как давно практикуют подобное. Все ответы - в видеосюжете.
Власть
Специальные курсы, которые надо было посещать перед экзаменом на водительские права, в Украине могут отменить. Об этом сообщил замминистра регионального развития Лев Парцхаладзе. По его словам, сейчас чиновники обсуждают это нововведение. Будущим водителям могут предложить выбор - посещать специальные курсы или же попытаться заняться обучением самостоятельно. Кроме этого, планируют ввести институт экзаменаторов. "Сегодня самостоятельная подготовка к экзаме...