• Головна
  • У Слов’янському районі відбулася бібліотечна акція
18:13, 6 жовтня 2015 р.

У Слов’янському районі відбулася бібліотечна акція

30 вересня, в святковий день для всіх бібліотек України, одночасово в один день, в одну годину, всі бібліотекарі району, взявши в руки цікаві та яскраві книги та періодичні видання, вийшли на вулиці для проведення різноманітних інтерактивних заходів з мешканцями та гостями районних сіл та селищ.

Мета бібліотечної акції «Читаюча громада району» – привернути увагу  громадськості до бібліотек селищ та сіл району до можливостей, які надають бібліотеки, популяризації та інтересу читання, популяризації художньої та документальної книги, показати, що бібліотека відкрита для всіх категорій  населення, безкоштовно надає бібліотечні послуги і бібліотека знає, що потрібно читачу, щоб залучити нових читачів до бібліотеки та провести знайомство з новинками книжкового світу.

Бібліотечна акція привернула увагу всіх прохожих на вулицях, особливо дітей. Бібліотекарів з книгами та періодикою можна було зустріти  на вулиці біля проїжджої дороги, автобусної зупинки, входу клубів та будинків культури, селищних та сільських рад або дитячих садків, шкіл, в алеях та парках тощо. Різнопланові заходи зацікавили не тільки дітей з батьками, а й  молодь, й людей середнього та  похилого віку.

З неприхованою зацікавленістю перехожі підходили до бібліотекарів та розглядали цікаві книги та журнали, деякі просто заглядали у відкриті книги, а дехто тут же сідали за столи з лавками та стільцями та поринали в читання, а декотрі з присутніх дітей запитував, чи можна ще сьогодні записатися в бібліотеку та взяти уподобану книгу.

Бібліотекарі Слов’янської районної централізованої бібліотечної системи дякують всім учасникам за творчий та активний підхід в проведенні та прийнятті бібліотечної акції «Читаюча громада району». А підсумком проведеного загальносистемного заходу в цей день стало залучення близько 280 нових користувачів до бібліотек району та збільшення книговидач. 

Слов'янський район

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #район #библиотечная #акция #книги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...