Юридическая служба

 ЮРИДИЧЕСКАЯ СЛУЖБА - online

 

   В разделе "ЮРИДИЧЕСКАЯ СЛУЖБА" читатели сайта 6262.com.ua могут задать вопрос юридической службе "ЦЕНТР ГРОМАДЯНСЬКИХ ІНІЦІАТИВ "ДОНБАС".

В розділі «Юридична служба» читачі сайту 6262.com.ua можуть задати питання співзасновнику Громадської організації «Центр Громадянський Ініціатив Донбас» (ГО «ЦеГрІн ДОНБАС»), депутату Слов’янської міської ради від партії «Об’єднання «Самопоміч» кваліфікованому адвокату Кочукову Дмитру Геннадійовичу.

Основною нашою метою є: задоволення суспільних потреб, здійснення захисту порушених прав, свобод та інтересів громадян, в тому числі в суді, сприяння розвитку громадянського суспільства, регіональної демократії, місцевого самоврядування та самоорганізації, сприяння запровадженню дієвого громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, контролюючих органів, розвиток партнерських стосунків, поглиблення співпраці між органами місцевого самоврядування та громадськістю, забезпечення всебічної підтримки суспільно значущих громадських ініціатив.
Ви можете отримати безкоштовну юридичну консультацію в on-line режимі, ставлячи питання безпосередньо на сайті за наступними напрямками: кримінальне право, цивільне право, адміністративне право, сімейне право, трудове право, Взаємовідносини з правоохоронними органами, в тому числі МВС, прокуратура, слідчі підрозділи, органами державної влади та місцевого самоврядування, з державними на недержавними установами організаціями, досудове врегулювання різноманітних спорів, робота з виконавчими органами та ін.


Для отримання правової допомоги в повному обсязі, спілкування наживо Ви можете звертатися за адресою: м.Слов’янськ, бульвар Пушкіна, 3, або м. Слов’янськ, вул. Свободи, 5, п’ятий поверх, каб. № 7.
E-mail: advokatslovyansk@gmail.com, тел.+380671243299.