7 лютого о 14:00 у Слов’янську відбудеться благодійний квест під назвою «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ».

Квест - міська гра в яку Ви можете грати з друзями або просто чужими людьми, де Ви можете знайти багато знайомих, де багато яскравих подій і божевільних пригод. Тільки тут Ви поринете в світ реальної гри, де все залежить тільки від Вас.

У суботу 7 лютого у Слов’янську відбудеться благодійний квест розважального характеру під назвою «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ». Квест спрямований на команди початкового рівня, тому новеньким у цій справі не буде важко зрозуміти правила та зануритись у середовище незабутніх вражень, емоцій і драйву. Учасників чекає близько 10 різних завдань розташованих по всьому місту.

Збір команд відбудеться о 13:30 на стоянці за міськвиконкомом (біля кафе «Белая ночь»), старт гри о 14:00.

Більш детальну інформацію про захід можна дізнатись за посиланням http://if.quest.ua/GameDetails.aspx?gid=50380

Інформація для новеньких «З чого почати» http://if.quest.ua/Addons.aspx?aid=9963

Сторінка події у facebook http://goo.gl/k45RjL

Довідка:

Quest (Квест) - (від англ. Пошук пригод) - екстремально-інтелектуальні ігри на вулицях вашого міста вночі і вдень.

       Сенс гри полягає у виконанні різних завдань. Мета завдання - знайти код, який дозволить перейти до наступного завдання, і так до перемоги.

Завдання - певна задача, поставлена перед командою, зашифроване місце розташування коду в місті. Код намальований фарбою або маркером, або може видаватися агентом при виконанні певних умов.

      Аудиторія гри Квест - це люди активні, здорові, які цікавляться новим, розуміються на сучасних засобах комунікації, комп'ютерах, автомобілях. Гравці, споряджені ліхтарями, мобільними телефонами та GPRS інтернетом, КПК та ноутбуками, GPS-навігацією, пересуваються по місту на машинах і з азартом виконують завдання і шукають коди, заховані в різних місцях міста. Кілометри доріг, ревуть двигуни машин, темні вулиці, покинуті будівництва і домівки, парки, підвали, горища і павутина Інтернету - все це Квест.